Para tasarrufu 💸 kesmek kullanmak için ne zaman 🛒 Sephora, alışveriş 💄...

65
COMMENT

Sephora! Mutlu bir şekilde tüm güzel kozmetik, Cilt Bakımı ve kokuları bakarak saatlerce kayıp yararlanabileceğiniz harika bir dünya. Ancak ciddi zararlar cüzdan için bunu yapabilirsiniz. Güzel, o zaman bu para tasarrufu için daha az mal yardımcı olacak kesmek gerekir Sephora ortamının sarhoş edici bağımlısı iseniz.

1. Sephora'nın iade politikası geri vardır

eyebrow, face, hair, nose, cheek,

Sephora alışveriş yaparken alıcının pişmanlık gerekmeyecek. Kaç kez sen bir kozmetik satın almış, eve geldim, nefret ve sizin için işe yaramazsa bir şey ile palan çünkü sonra öfkeyle sinirli hissetti? Sephora öyle bir şey olmaz. Seni sevmiyorum eğer sonra geri o alabilir. Onların iade politikası sen hiç para sevmediğin bir ürün üzerinde atmak anlamına gelir.

2. güzellik Insider Puan raf

color, hair, face, purple, pink,

Güzellik Insider Puan sen raf bir satın alma yapmak her zaman bu harika küçük numaraları vardır. 100 çift örneği veya 500 bir hediye seti için onları nakde. Hızlı hediyeler gibi veya 500 noktası ödüller için kaydetmek, bu keyifli ödül sistemi olabilir. Daha fazla kalite Cilt Bakımı ve makyaj olsun!. Puan sistemi anlamak kolaydır; harcadığınız her Doları bir nokta eşittir.

3. çift puan yararlanın

hair, eyebrow, face, hairstyle, nose,

Ne zaman Sephora ikili ya da üçlü bile Puan sunmaktadır kez konum. Son zamanlarda iki kat puan Cilt Bakımı üzerinde teklif ettiler ve benim göz kremi üzerinde iki kat puan kadar rafa başardı, temizleyici ve Cilt Bakımı hangi maske ben gerekli öğeler yine de vardı. İkili ya da üçlü nokta kez yararlanarak daha fazla puan daha hızlı ödül olabilir. Puan almak için ama neden Sephora sadakatin için ödüllendirilir olsun para harcamak zorunda doğru mu? Her zaman iyi bir şey para için daha fazla olsun.

4. doğum günü hediyeni unutma

hair, face, eyebrow, black hair, person,

Sephora senin doğum gününü kutluyor! Kabul et, hedef veya Ulta bu aynı tedavi vermeyin! Tek yapmanız gereken şey kayıt ve içinde durdurabilir ve o zaman bir doğum günü hediyesi almak kapatmak için büyük gün. Bu yıl seçimler vardır bir cilt bakımı taze veya bir mini Mark Jacobs makyaj ayarla ayarla. Taze Cilt Bakımı seviyorum beri bu korku veren dikmek yararlanmak için sabırsızlanıyorum!

5. Flash nakliye için kaydolun

hair, human hair color, face, black hair, clothing,

Sephora içinde bir kere durdurmak ve bırakarak kadar sona bulurum 200 $ daha az ile? Ne sen gerçekten lüzum online sipariş ve Flash nakliye kullanarak tasarruf. Flash nakliye 10 $ ücretsiz bir yıl boyunca yaptığınız her online sipariş üzerine nakliye veren tek seferlik bir ücretsizdir. (Birkaç istisna dışında konum.) Online ev diğer alışveriş sadece almak yerine aradığınız satın çünkü onlar senin göz yakaladı.

6. bir Mini makyaj olsun

hair, face, eyebrow, black hair, nose,

Parasını ödemeden bazı yeni ürünleri denemek ister misin? Bir mini makyaj olsun. Bu themany biri eğlenceli bir Sephora mağaza ziyaret parçaları. Denemek önce sen satın almak ve aynı zamanda bazı uzman tavsiyesi almak için olsun. Eğlenceli bir şey bir kızın alışveriş gününde yapmak ya da sadece kendiniz için küçük bir çekme beni durdurmak.

7. Budak Sephora bir iş

eyebrow, face, hair, cheek, nose,

O zaman belki de bir dokuzcanlı Sephora aşık değil orada çalışan düşünün. O şu anda hayatıma uygun olacaktır eğer ben dürüst olmak gerekirse bu düşünün. Bütün gün makyaj dünyada çalışma hayal edebiliyor musun? Sadece favori ürünleriniz için güzel bir küçük indirim olurdu ama sen her zaman en yeni ürünlerini ilk kırık dal. Bu faydaları çok cazip orada çalışan olun!

8. Sephora Facebook izleyin

hair, human hair color, face, eyebrow, blond,

Bir şey--kaçırmayın Özel indirimler, yarışmalar ve hediye paylaşmak. Bu bilmek olmak kolay bir yoldur!

9. ücretsiz numune yararlanın

hair, color, human hair color, face, blue,

Deposundaki herhangi bir koku ve Cilt Bakımı örnekleri kadar geçemiyor! Ayrıca, online, seni üç ücretsiz numune, hisse senedi için önce kullanıma almayı unutma!

10. yarı yıllık satış için bekleyin

hair, human hair color, blond, face, eyebrow,

Güzellik İçerdekiler ve VIBs için sen hangi bir hafta ya da öylesine son 10- off her mid Nisan almak için onların yarı yıllık satış bir parçası ve Kasım ayı ortasında, alabilir.

Bunlar 10 yaşında para tasarrufu Sephora alışveriş yaparken kullanmak için kesmek. Nasıl para bu muhteşem mağazasında kaydedebilirim? Senin keyif duymak için sabırsızlanıyorum!

Original post

"Para tasarrufu 💸 kesmek kullanmak için ne zaman 🛒 Sephora, alışveriş 💄..." localizations: