10 awesome 👏🏼 Avrupalı tasarımcılar şunları yapabilirsiniz tamamen 👚👗👠 ✌🏼 göze 🛍...

45
COMMENT

Tasarımcı giyim her zaman fiyat a bomba zorunda değildir. İşte kanıtı: bir korku veren konuk posta Deli Mama's Alex (onu biliyor olabilir Kogan kurucusu @madmamanyc üzerinde Instagram), New Yorker, sağlıklı yaşam, konusunda uzman bir ebeveynlik ve genel fabulosity. Okumaya devam edin!

Moda aslında pahalı olmak zorunda değil. Klas? Evet, ama pahalı... pek değil. Biz, deli anne NYC 10 Avrupalı tasarımcılar şimdi dışarı doğru çek gereken bir liste oluşturdu! Doğal olarak, bu yetenekli gelişmekte olan tasarımcıları çok makul fiyatlarla kendi ürün satmak! Şimdilik en azından ;)

1. WeAnnaBe.com

Dayalı bir Ukrayna oldukları dünya çapında teslimat sunuyor Lehçe marka. Onların tüvit takım elbise mutlaka korku veren ve yaklaşık 101 $ maliyet.

2. Martha Horovitz

O kim geri dönüşüm ve vintage kürk mahiyettedir konusunda uzmanlaşmış Polonyalı bir tasarımcıdır. Onun kürklü mantolar gerçekten türünün tek örneği vardır. Bu Web sitesi ücretsiz nakliye ABD sunuyor ve fiyatları bir zevk!

3. Hana Zarubova

Hana Zarubova bir çek minimalist hipster tasarımcıdır. O basit malzeme ve nötr renkler ilginç siluetleri ile birlikte inanıyor.

4. PH takı

Bu Çek kızı bu dünyanın biridir takı yapar! Bazı tasarımlar deli ve henüz korku veren! Onu kontrol Facebook.com

5. SABA moda

Onlar bir erkek giyim Tasarımcısı marka Beyaz Rusya vardır. Kendi stilini tanımlamak için iki kelime: Kentsel ve serin!

6. LEORGOFMAN

Minsk zarif, şık ve uygun fiyatlı bir marka burada. Nasıl tüm bu ipek sevmiyor olabilir?! Yani lux.

7. Prototype23fcc

İşte gerçekten dışarıda bir Bulgar yüksek moda markası. Onların kat ve mayo göz atın. Sıradan kumaş ve deneysel kesim yaratıcı onların birleşimi seviyoruz! Bu marka kesinlikle bizim favori 's!

8. DVABUTIK

Eğer sen are seyir için şaşırtıcı modern çanta ve mayolar oluşturan Macar bir moda tasarımcısı bu!

9. Kachorovska Atelier

Kaliteli ucuz fiyatlarla fiyatlarla inanmak zor. O sunan kunduracı Ukrayna, ölçmek için yapılan bir ikinci nesil, güzel ve rahat ol'spor ayakkabılarını olarak ayakkabı ısmarlama!

10. Ozerianko çanta

Bu marka trendy şık deri çanta Ukrayna'dan sunuyor. Büyük deri, basit tasarımlar ve el işi desenler düşünüyorum. Saf sevgi!

Bunlardan hangisi markalar en sevdi? Bize söyleyin...

Original post

"10 awesome 👏🏼 Avrupalı tasarımcılar şunları yapabilirsiniz tamamen 👚👗👠 ✌🏼 göze 🛍..." localizations: