Bilgelik 25 parça 🤓 kadınlardan büyük nesil içinde 👩🏻👩🏽👩🏼👩🏿...

61
COMMENT

Büyük üretimi bildiğim kadarıyla, bir küme tanımı olarak aynı şekilde, de ki, Bebek Boomers, Generation Y, Gen X veya en büyük nesil, hangi Tom Brokaw tarafından yaygınlaştırılan bir terimdir yok. Büyük Buhran ve İkinci Dünya Savaşı ile yaşayan insanlar ifade eder. Bu yine de uygun diyebiliriz. Gördün mü, kayınvalidem görüş ve bilgelik onların yetmişli yıllarda, 80'ler ve doksanlı ve kesinlikle asırlık, de kadınların derin ona ilgi ifade ederken bana terim icat. Çünkü ben katılıyorum bu yazı tatil ilham Noel üzerine bir konuşma onunla bence fazla bilgi bekleyen kadın kadına, kuşaktan kuşağa aşağı geçer. Bu sadece bir başlangıçtır.

1. canlı gibi Your son bir her gün

Çünkü o olabilir. Asla bilemezsin. Çoğumuz için uzun ve verimli bir hayat, ama bunun olması, her gün en iyi şekilde sende umut.

2. sonuçta, bu sadece hayat sende olduğunu

Gerçekten. Bir klişe, ama bunun bir klişe bir nedeni olmalı.

3. mevcut kalmak

Geçmişi değiştiremem, bir şey ya da ne kadar birçok kez ne kadar pişman olursa olsun farklı bir şey yapmış istiyor. Geri dönüşü vardır. Her zaman ileriye bakmak gerekir, ancak, aynı zamanda, geleceği tahmin edemez unutmayın. Şu an mümkün olduğunca sık konaklayın. Böyle olduğundan her saniyedeki beslemek.

4. her deneyim iyi bir şey bulmak

Küçük olsa bile her gün, her durumda her sıradan görev-her zaman iyi, bir şey için bakın. Beklenmedik bir şekilde yeni bir arkadaş edinme kar üzerinden poking çimen bir bıçak seni düşündüğüm şeyler kaybettim – bir şey bulmak.

5. embrace Değiştir

Zor olan. Değişim korkutucu bazen. Bu şey olsa da, Bu kaçınılmazdır. İşte hiçbir değiştirme değişiklik çok bile canın yandığında, en azından kabul etmek için elinden gelenin en iyisini yapmak.

6. aşk hayatın her aşamasında

Zaman kaybetmeyin, otuzlu nefret veya orta yaş dreading. Bu herhangi bir iyi bir şey çıkmayacak. Her aşaması hakkında harika bir şey başlangıç, orta, son ve her bölüm arasında. Hepsi de sever. Senin en iyisi sen her biri.

7. içinde çok fazla zaman harcama

Nerede olursanız olun, dışarı çık. Dışarıda oynama! Yürüyüş, yüzme, yürüyüş deneyin. Sadece köpeği yürüyüşe alarak veya çim biçme bile mümkün olduğunca çok dışarı.

8. her yaşta tutku keşfetmek

Çocuklarınızın, belki konserler ve toplama bilet sevdim. Sizin 20s boyalı örme ve koştu. Hayatının her aşamasında yeni şeyler keyif alacaksınız. Eğlenceli kısmı yeni tutkular keşfediyor. Okuma, Bisiklet veya şarkı, gibi bazı seninle sonsuza kadar sopa olabilir ama asla sizin passions, eski veya yeni takip buna bir son vermelisin.

9. kendinize karşı dürüst kal

Her zaman olmak. Her zaman. Ne zaman, hayatının sonunda geriye bakıp kimse gerçek bilmiyordu pişman istemiyor musun sen.

10. yaş gelir olarak benimsemesi

Herkesin bir büyük-bir dakika, bir ay, yıl. Yaşlanma alternatifinden daha iyi öyle değil mi? Yıl kavga etmeyin. Greying kıllar ağlama. Kırışıklıklar üzerinde umutsuzluğa kapılma. Senin hayattan hikayeler söylediler. Sonuçta, istiyorum ama çok sert mücadele etme yolu yaş.

11. asla tanımladığınız yaş izin

Bu yaşta, her yaş daha çok daha fazla olduğundan hiçbir anlamı vardır. Biliyorum öyle görünmüyor ama dünya değişiyor. En azından, cesur, zeki, tutkulu kadınlar ve erkekler bunu değiştirmek için çalışıyoruz.

12. sadece genç kalbi kal

Başka bir deyişle, kendinize karşı dürüst-tekrar kalmak. Merak ediyorum, merak, senin coşku duygun tutun.

13. her zaman ilham kaynağı olmak

Bir şey her zaman size ilham için bekliyor. Sadece açık olmak gerekir.

14. her zaman ilham verici olmak

Eğer gerçekten onun mutlak sonuna kadar her gün yaşıyorsanız, bu kolaydır. Kendini bir çeşit rol modeli belirlemek zorunda kalmazlar, zengin ya da ünlü olmaya gerek yok, iyi bilinen olmaya bile gerek yok. Sadece kendini çok iyi sürümü olmak yeter.

15. kurtarmak mümkün olduğunca

Kaydetmek para, mementos, anılar, hikayeler- ama kesinlikle para kazanmak.

16. öğrenme durma

Yeni şeyler öğrenme durdurmak asla. Hiç kimse kesinlikle her şeyi bilir ve her zaman ufukta yeni bir şey. Bu iyiliği için yine de öğrenmek zorunda hissetme. Senin tutkular takip, güncel olaylar ile devam edin veya yeni bir konu ile yer almak için yeterli.

17. senin hayatını bırakma çok karmaşık almak

O kadar çok şeyleri basit tutmak. Sen her yerde – ev, ofis, arabanı, aklını, garaj, hayatını dışarı yığılmayı temizleyin. Anlıyorsun. Fazla Bagaj umursama. Olumlu bir amaca hizmet etmez bir şey atmak.

18. durdurmak için mükemmel bir zaman bekleyen

Bir şey için kolej, evlilik, bebekler, seyahat. Asla mükemmel bir zaman. Farkına bile varmadan, seni uzun süre bekledim.

19. fotoğraf çekmeye devam et

Daha sonra çok anılar için memnuniyet duyarız. Sadece unutmayın: daha az selfies, daha fazla grup çekimleri.

20. toksik ilişkiler dışında al

Toksik ilişkileri fazla Bagaj saymak ama onlar da tehlikeli konum. Zor olsa bile, chuck. Hazır olduğunuzda gücü bulacaksınız.

21. her zaman arkadaşlar bir daire var

Bu önemlidir. Arkadaşlar bir sürü gerekmez, ama birkaç yakın arkadaş her yaşta kesinlikle-çok önemlidir.

22. adamlarına söyle onları seviyorum

Her gün. Geri tutmayın.

23. empati ve kendini başkaları ile

Bunu hak ediyorsun. Diğerleri de bunu hak ediyorsun.

24. öfke bırak

Öfke de fazla Bagaj olduğunu. De zehirlidir. Bu bir şey ama sen getirmez ve ihtimaller öfkeni kökünü hiç etkilemiyor.

25. sıkıcı alamadım

Yaşlanmak endişelenme. Bunun yerine sıkıcı olma konusunda endişe. Sonsuz kötüdür.

Herhangi bir büyük nesil üyeleri biliyor musun? Onlar herhangi bir bilgelik paylaştım?

Original post

"Bilgelik 25 parça 🤓 kadınlardan büyük nesil içinde 👩🏻👩🏽👩🏼👩🏿..." localizations: