7 yoga teşkil etmektedir ✅ geliştirmek isteyenler için onların beynin çalışma 🤔...

12
COMMENT

Yoga daha fazla vücut geliştirmek. Fikrini de artırabilirsiniz. Eğer kendinizi doğru pozisyonlar anlamlidir, akan kan alacak. Yoga aslında vücudunuzun kadar aklını yardımcı olabilir anlamına gelir. Beynin bettering ilgileniyorsanız, burada bunları yapmak sürece yardımcı olacak birkaç yoga pozlar vardır yeterince sık:

1. Yunus poz

Dizlerinin üstüne başlayacaksın. Vücut ağırlığı, ön kol, dirsek omuz genişliği ayrı ile üzerine getirin. Sonra ellerini zeminine düzleştirebilirsiniz. Şimdi senin kürek kemikleri bırakmak için zamanı, karnını Kaldır, parmaklarını almak ve kalçalarını yukarı doğru kaldırın. Daha rahat hissetmeni sağlayacaksa Eğer bile ayaklarını ileri biraz yürüyüş yapabilirsiniz.

2. uzun köpek yavrusu poz

Bu poz biraz rahatsız görünüyor ama o kadar da kötü değil. Tek yapmanız gereken süre senin dizlerinin üstüne kollarınızı yere uzatmak. Kalçanı geri çek, geri germek ve derin nefes alarak rahatla. Bu kadar basittir.

3. deve poz

Bu poz için dizlerinin üstüne çök ve geri mümkün olduğunca vücut viraj olacak. Senin fingertips topuklarını doğru başını zarar vermeyin böylece rahat bir konumda başını dik tutarak ulaşmak.

4. tavşan poz

Bunu size kolay gelecektir. Bu muhtemelen kendi üzerinde farkında olmadan yaptığın bir poz. Tek yapmak olan dizlerinin üstüne çök, kollarını çapraz ve alnını yere karşı düşmek izin. Sadece bu pozisyonda beyin fonksiyonu yardımcı olacaktır ama bu da sinir bozucu dönem krampları rahatlama verecektir. Bundan iyi ne olabilir?

5. yıldırım poz

Bu poz için mat mat karşı ayak üstleri ile diz çökmüş tarafından başlayacaksın. O zaman poponu ayak tabanı üzerinde dinlenmek hareket etmeliyiz. Sırtını düz biraz göğüs kaldırma sırasında tut. İşte böyle!

6. omuz Stand poz

Eğer bir acemi iseniz bunu yapmamalısın. Vücudunuzun esnektir, iyi bir denge var ve kafanı zarar vermeyecek bir yumuşak zemini kadar bekleyin. Tüm bu şeyler, yanı sıra inanç kendinizi bir kez sen yere kapalı kalça ile omuz ve geri yere karşı başlayacaktır. Kalçaların başının üzerine itmek ve bacaklarını havaya dik tutmaya çalışın.

7. pulluk poz

İşte bir tane kendini yoga konusunda bir uzman olarak sürece bunu denemek gerekir. Ne de olsa, sen sonunda ayaklarını başının üzerine olacak. Vücudun hazır olmadan bu poz çalışırsanız, bir sürü acı sonu olacak. Bu yüzden böyle bir poz ile denize gitmek denemeden önce küçük başlayacaktır.

Yoga zihin, beden ve ruh için iyidir. Bu yüzden her hafta için bir kenara zaman ayarlamanız gerekir. Eğer bunlar pozlar yeterince sık, o zaman kendinizi büyük bir değişiklik fark edeceksiniz. Ne kadar süre yoga yapıyordun?

Original post

"7 yoga teşkil etmektedir ✅ geliştirmek isteyenler için onların beynin çalışma 🤔..." localizations: