Sıcak Cilt Bakımı İpuçları 📝 kadınlar saplantı için modelleri 💃🏼...

42
COMMENT

Modeller hemen hemen her zaman harika görünüyorsun istediğiniz an onların tavsiyelerini alabilir anlamına gelir en iyi bakmak. Sadece onlar büyük makyaj ve saç ipuçları var mı ama çok kusursuz cilt hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenebilirsiniz. Ancak, model mükemmel değildir ve genellikle düzeltmeye kişilik bir ekip var akılda tutmak önemlidir. Uzun lafın kısası-bu ipuçlarını kullanın, ama mutlak mükemmellik beklemiyorum.

1. Dünya dışarı önce pratik

hair, clothing, black hair, lady, beauty,

Üst modeli, Coco Rocha, güçlü evde herhangi bir yere gitmeyi düşünüyor değil ne zaman yeni bir şeyler denemek için teşvik eder. Bu işe yaramazsa, bu şekilde, tamamen yeniden yapmak zorunda bir göz veya nefret ediyorum, ama bu sabah bir toplantım var çünkü aracılığıyla acı çekmek zorunda bir göz ile sıkışmış değil. O inşaat için sen emin olmak için bakmayı dene önce bunun için dünyanın görmesini debuting.

2. Bronzer giymek her gün

Emirates Woman, hair, face, eyebrow, hairstyle,

Iman göre Bronzlaştırıcı cildinizi ne renk olursa olsun her gün giymek zorunda. Yeni bir geziden Bahamalar döndün gibi yapar o küçük parlaklık vermek için elmacık fırça. Bu çok kolay, hiçbir bahane vermek o a denemek değil.

3. gece kremi, Vakfı ile karıştırın

hair, photograph, person, image, woman,

Yatmadan, gece kremi sürmek gerektiğini kim söyledi? Modeline göre Arizona Muse, gerçekten harika bir gece kremi, Vakfı ile karıştırma tüm makyaj için mükemmel yeni bir sayfa oluşturur kusursuz bir dik görünüm verir.

4. gün boyunca su çok içmek

hair, face, eyebrow, hairstyle, blond,

Cildinizi su plumped ve düzgün tutmanıza yardımcı olur yeterli hidrasyon için kullanır. Sıvılar üzerinde eksik ve yüzünü donuk ve kuru olarak göstermek muhtemeldir. Üst modeli, Carolyn Murphy bol su içerek cildi tamamen kusursuz seyir tutmak için yemin ediyor. Bir su şişesi gittiğiniz her yerde taşımak ve aynı muhteşem cilt elde herhangi bir sorun olmayacaktır.

5. All gecelikler çekmeyi bırak ve biraz uyu

hair, hairstyle, beauty, black hair, photo shoot,

Hilary Rhoda, o onun bir numaralı Cilt Bakımı gizli yeterli uyku üzerinde sayar diyor. Yeterli gözünü kapatıp cilt onarım ve sen bugünü iken kendini geri yardımcı olabilir bu yana bir iş. Böylece her sabah istemek güzel cilt için uyan en az yedi saat her gece nişan al.

6. emin giydiğin çok nemlendirici

hair, clothing, hairstyle, beauty, black hair,

Joan küçük çalışırsa, senin için çok çalışması gerekir. Eğer nemlendirici bol her gün cildinizi yumuşak ve esnek tutmak için har vurup harman savurmak emin olun. En azından sabah ve gece yatmadan önce nemlendirmek gerekir. Eğer egzersiz ya da çok kuru cilt, muhtemelen günün ortasında başka bir uygulamadan yararlanabilir. Bu adım için kolaydır yapmak ve harika sonuçlar verecektir!

7. bir muhteşem kırmızı ruj ile taklidini yapmak

hair, face, eyebrow, nose, lip,

Kırmızı ruj şimdiye kadar gördüğüm en iyi cilt vermek olmayabilir ama istediğiniz görünümü sahte yardımcı olabilir. Tüm dışarı yıkanmış bakma böylece cildinizin tonunu tamamlar bir kırmızı giymek emin olun. Günlerde, ne zaman cildinizi sevmek sorun sadece biraz kırmızı ruj har vurup harman savurmak ve anında daha iyi hissedeceksiniz.

Hangi modelin cilt imrenmek? Herhangi bir bu ipuçları deneyecek misin?

Original post

"Sıcak Cilt Bakımı İpuçları 📝 kadınlar saplantı için modelleri 💃🏼..." localizations: