7 שירים כי תגדיל באופן מיידי את מצב הרוח שלך...

0
COMMENT

רוב השירים ברדיו. הם מדכאים הם מדברים על שברון לב, מוות כל עצוב נושא אחר שאתה יכול לחשוב עליו. עם זאת, ישנם כמה שירים שם כי הם בהיר ועליז. מאז אתה כנראה לא לשמוע אותם ברדיו, זה תלוי בך כדי לראות אותם בימים קשים שלך כדי להרגיש טוב יותר על החיים. הנה כמה שירים כי תגדיל באופן מיידי את מצב הרוח שלך:

1. אל תדאג להיות מאושר על ידי בובי מקפרין

בטוח שמעת את השיר הזה לפני. עם זאת, אם אתה אף פעם לא הקשבתי המילים, הגיע הזמן לשים לב. הזמר מאפשר לך לדעת כי אין שום סיבה לדאוג, כי הכל הולך להיות בסדר. קשה לא להאמין לו כאשר הוא נשמע כל כך משכנע.

2. הולך על שמש על ידי Karina והגלים

הנה עוד שיר זה בטח שמעתם בעבר. זה כל כך כיף ושמחה כי זה צריך אותך רוקדת לאורך. אפילו אם אתה מתעלם לחלוטין את המילים, זה יביא מעיין בשלב שלך. אחרי הכל, קשה שלא לחייך כאשר הזמר נשמע כל כך שמח על חייה.

3. אי בשמש על ידי וויזר

. זה שיר טוב להקשיב כאשר אתה רוצה את כל הדאגות שלך להתרחק ממני. אם השיר הזה לא יגרום לך לחייך, יהיה הוידאו. אחרי הכל, יש גורים מקסימים, חתלתולים, אפילו דוב. אם את החיות האלו לא היום שלך, אז כלום לא יקרה

4. החיים הם שיר שמח החבובות, Jason סיגל

אין צורך להיות ילד כדי ליהנות האלמוות. אחרי הכל, Jason סיגל הוא אדם מבוגר, הוא עדיין מהנה לשחק איתם. אם אתה מחפש שיר עליז יהיה לשפר את מצב הרוח שלך, אז לא נראה רחוק. אין דבר יותר השראה משירה החבובות ' על חייו מדהים.

5. אשלי מאת לברוח גורלו

גם אם לא קוראים לך אשלי, את השיר הזה צריך לשים אותך במצב רוח טוב. אחרי הכל, השירים הכי רומנטי הם שובר את הלב. אבל האחד הזה? . זה נשמע קליט. להעמיד פנים כי בחור שר זה עבורך תרגישו יותר יפה יותר מאי פעם בעבר.

6. יום יפה על ידי DeWyze לי

אם אתה אוהד של אמריקן איידול, שכבר שמעתם את השיר הזה. . זה על החיים כמה יפים יכולים להיות. אז תפסיק להתלונן שלך ותתחיל להעריך כל הדברים המופלאים סביבך. אחרי הכל, היום זה יום יפה! אתה פשוט צריך לפתוח את העיניים כדי לראות את זה.

7. בנות רק רוצות ליהנות מאת סינדי לאופר

זה השיר הכי טוב להקשיב עם החברות שלך. אחרי הכל, למה אתה צריך לדאוג לגבי המטלות שצריך לעשות או המנהיג שאתה צריך לבחור בנות רק רוצות להנות, אז אתה צריך לצאת קצת! קח ביום שתפסיקו לדאוג כולם לך ועליך רק פיצוץ

השירים האלה העליזה. צריך לקחת אותך לחייך! אחרי הכל, שלהם שירים קצביים, הליריקה שלהם מעוררות השראה. . הם כל מה שאתה צריך שיר. איזה שירים אחרים אתה מקשיב כאשר אתה רוצה להרגיש מאושר יותר?

Original post

"7 שירים כי תגדיל באופן מיידי את מצב הרוח שלך..." localizations: