8. Zumba
  9. zombija, teči!
  10. plavanje dolžine ali vodna aerobika

1 7 minut intenzivne kardio

Poskusite to super razburljiv vaja, ki je enostavno peasy sedem minut dolg. Lahko narediš karkoli za sedem minut trajanja, prav? Ostanite motivirani z ta vaja, ki je tako intenzivna, znaša pol ure vadbe. Vse vaje so le 30 sekund dolgo. Tako čutijo spali, dobijo osredotočila in silite!

2 8 minut kardio kul

Oglejte si ta 8 minut kardio vadbo, ki je prvi slim navzdol plavati obleko izdaja. Če se počutite močne opraviti to rutinsko za 3-4 sprejemnikov. In če ste šele začeli ven, začnete z enim samim nizom in vaš način dela več. Z veliko energije v tem video se lahko znajdete začeli ljubiti kardio v nobenem trenutku!

3 manj kot 8 minutah

V manj kot 8 minutah, lahko uniči vaše maščobe in povečanje metabolizma s tem veliko vaja. Tudi če ste nikoli uživali kardio pred, ta kratka vaja vam lahko pomaga spremeniti svoje miselnosti kot ste začeli, da bi vaše telo. Torej priti do nje in se gibljejo!

4 navijanja

Morda si vedno želel biti navijačica, vendar ne mislim, da imaš s trud. Ali morda ste bili navijačica pa kardio samo ni tvoja stvar. No Daj kardio priložnost s to neverjetno navijanja premakniti, ki lahko popolnoma premaknete. Ta vaja je zvezdnih izbruhov in to bo izziv za odlične rezultate. Tako izvajanje 3 sklope 15 in sledite s svetlobo sprehod ali jog!

5 zadeti sami z veliko vaja

Tudi če se ne spomnite, zadnjič si kardio ali če ste kdaj našli fitnes si ljubil; bi to delo, priložnost. Vam ne bo žal. To bo izziv, da bi dosegli odlične rezultate! Sledite skupaj z to vadbo in razvoj redno rutinsko, tako da naredite fitnes del vašega življenjskega sloga.

6 ples in je izšlo

Shake svoje boke in vaše telo premakniti glasbo, kot vi zaslužiti vaš zdrav s tem crunch televizija. Ta video zlomi 3 desetminutne vadbe za vas izziv. Sledite teh potez zadobiti mehek, močna in seksi noge in rit. In če se osredotočite, si lahko tudi sami našli že ljubezen kardio!

7 pišu da kardio

Za vraga z dejstvom, da ste nikoli všeč kardio, ker morda nikoli ne dal to priložnost. Kardio ni treba biti razbijanje noge na tekočem traku ali drugo opremo. Sledite skupaj z Denise Austin v tem kardio vadbo in delo vaše telo v najboljši formi. Samo poskrbite, da silite redno, tako da lahko povečanje vaš metabolizem in dobili v super formi!

8 Zumba

Res ni treba biti dobra na ples, v resnici - ljudje veliko starosti zumba za zabavo in ostati zdrav. Je resno zabavno vadbo, medtem ko imajo sposobnost pretresite vaš seks. Se lahko prijavite za zumba razred na bližnji fitnes ali si lahko ogledate video YouTube iz udobja lastnega doma. To je vaš zlata priložnost za ples kot nihče ni gledal!

9 zombija, teči!

To interaktivno smartphone app je odličen način, da sebe odvrne pozornost od dejstva, da ste dejansko vadbo. Preprosto prenesete app, dal v vaš slušalke in izberite eno od 60 misij. Začnete na hojo in potem nenadoma, slišite zombija prihajajo, pripravljeni na napad! In obstaja samo en način, da se znebite njih - TEČI!

10 plavanje dolžine ali vodna aerobika

Vem, da se zdi, kot konvencionalna oblika kardio, vendar je toliko bolj zabavno, kot da bi dobili brez sape, tek, tekmovanje v teku, hoji po stopnicah ali uporabite fancy telovadne opreme pa neutrudno potenje. Če ne imeti dostop do bazen, preverite vaš lokalni telovadnici ali fitnes center - nekaj dolžin ali se pridružijo voda aerobika razred, srečanje s prijatelji in se zabavaj!

Prav tako priti v vašo Uvježbavanje obrabe in da ti veliko workouts priložnost. Si zaslužite biti fit, zdrav in najboljši obliki. Imate samo eno življenje, torej ste pripravljeni živeti v največji možni meri?