17 aplikácie 📱 pomôcť zvýšiť 🔋 mozgu ✌🏼...

1
COMMENT

Chcete podporiť vašej vzdelanosti, ostriť pamäť a dokonca zlepšiť vašu emocionálnu inteligenciu? Potom dať svoj smartphone na dobré využitie ignorovaním vašich sociálnych sietí na chvíľu a narazíte do jednej z týchto aplikácií, ktoré budete robiť múdrejší.

1 New York Times krížovka

The New York Times Crossword

Krížovky urobiť si múdrejší? Určite môžu otestovať a zlepšiť svoju slovnú zásobu. Tiež, s mystické záchytné body môžete získať nejaké skutočné hlavolamy, ktoré testujú svoju logiku a myslenie a riešenie problémov zručnosti. To dopyt reálnu sumu všeobecných vedomostí s cieľom dokončiť.

iTunes.Apple.com

2. bloky

Blocks

Zlepšovať svoje logické schopnosti s touto app bloky. Je to už dobre hodnotené aplikácií, berúc do úvahy jeho jednoduchosť, tak tam je dobrá šanca, že ak sa to nezlepší vašu logiku, budete stále mať zábavu. Niektorí užívatelia hovoria, je to návykové, čo je plus, ak aplikácia pomáha zlepšovať svoj názor. To môže vyzerať ako detskú hru, ale to dostane veľmi zradné.

iTunes.Apple.com

3. osobné Zen

Personal Zen

Táto app pomáha relaxovať a môže pomôcť odstrániť trochu stresu, ktorý je vo vašom živote. Ak trpíte úzkosťou, potom je šanca to bráni rastu smerom k čoraz inteligentnejší človek. Táto aplikácia vám pomôže odstrániť túto prekážku.

iTunes.Apple.com

4. kruhy pexeso

Circles Memory Game

Táto aplikácia vám pomôže zlepšiť svoju pamäť. Nie je to zábava hrať, ale to môže pomôcť vám ukladanie a načítavanie informácií efektívnejšie tak, že vaša pamäť zlepší časom. Táto aplikácia tiež pomáha podporovať výskum Alzheimerovej choroby, keď budete platiť za to. Ak máte lepšiu pamäť, potom je možné, že čoraz viac inteligentný ako proces môže byť jednoduchšie.

iTunes.Apple.com

5. IBooks

IBooks

Táto aplikácia vám umožní možnosť čítať knihy a ďalšie. Môžete čítať v autobuse, alebo keď čakáte na niečo. Tam je široká škála knihy si môžete vybrať z a Apple často aktualizáciu ich knižnice s nových kníh. Aplikácia je zadarmo na stiahnutie. To je pekný alternatívou k iné knihy knižnice a je pomerne veľký.

iTunes.Apple.com

6. mechanický mozgu

Clockwork Brain

Existuje veľa ľudí, ktoré tvrdia, hádanky inteligentnejší človek. Je to asi lepšie ako sedieť a sledovať YouTube videá celý deň. Sa stáva viac inteligentné zábavu, a niektorí ľudia hovoria, že je to mierne zábavné. Viac hádanky urobíte, potom čím viac cvičíte váš mozog do bodu, kde môžete vidieť a cítiť skutočný rozdiel.

iTunes.Apple.com

7. eidetický

Eidetic

Táto app môže vyvolať ostrejšie, čo je v poriadku, hoci to tiež robí zvuk inteligentnejšie, a to je veľkým prínosom. Môžu pamätať slová a skutočnosti, že osoba s vyššie IQ môže povedať. Existujú tiež cvičenia v aplikácii, ktoré pomôžu posilniť svoju pamäť, ktorá je užitočná, keď sa snažia zapamätať nové slová.

iTunes.Apple.com

8. sova

Owl

Sova je plná maličkosti, ale to nie je také veci, ktoré budete počuť na hra ukazuje. Sú to čudák a podivné fakty, že sa ohromiť ľudí (ak sa domnievajú, že ste). Môžete pozrieť prostredníctvom knižnice ich fakty, alebo môžete prečítať skutočnosť, že je náhodne generovaný každý deň. To nemôže robiť váš mozog žiadne múdrejší, ale to vám bude znieť múdrejší.

iTunes.Apple.com

9. Atlas Collins

Atlas by Collins

Ak chcete, aby sa stal múdrejší, potom nejakú formu výskum a štúdie je v poriadku. Ak hľadáte pre dobrý a spoľahlivý zdroj o geografii a svet, potom môžete urobiť horšie ako Atlas aplikáciou Collins. Existuje deväť Glóbusy sa môžu poučiť z, existuje veľa učebných pomôcok a ponúka širokú škálu máp.

iTunes.Apple.com

10. dnes v histórii

Today in History

Mnohí ľudia pletou všeobecné vedomosti s inteligenciou. To nie je nevyhnutne tak. Všeobecné vedomosti spolieha na pamäti viac ako inteligencie. Ale budú môcť pripomenúť historické fakty sa rozhodne dať dojem, že je šikovný. Dnes v histórii prináša, čo sa stalo v tento deň v histórii, každý deň. Získate rýchly prehľad o dnešnej historickej narodenia, úmrtia a dôležité udalosti, a ak niečo piques váš záujem, môžete sledovať v aplikácii odkazy sa dozviete viac o ňom na Wikipédii.

iTunes.Apple.com
Play.Google.com

11. moja minút

My Minutes

Smart je všetko dobre a dobre, ale musíte byť schopní aplikovať sami včas. Musíte byť schopní používať svoje schopnosti a svoje novo nadobudnuté intelekt produktívne a pozitívnym spôsobom. Táto aplikácia umožňuje stanoviť lehoty pre svoje úlohy. V dôsledku využitia tejto aplikácie sa dozviete, ako váš čas naozaj je dôležité a naučíte trochu lepšie využiť svoj čas. Pomáha vám ukázať, ako moc ste schopní dosiahnuť v priebehu dňa. To vás naučí, ako urobiť väčšinu svojho času, aby ste videli ako produktívne ste schopní byť.

iTunes.Apple.com
Play.Google.com

12. Fooducate

Fooducate

Jedzte inteligentnejšie s Fooducate. Všetci vieme, o negatívnych účinkoch nevhodnou stravou. Zlá strava môže jesť bez toho aby vedel, tak umožní Táto aplikácia vás naučí, čo mal a nemal jesť. Veľa ľudí hovorí, že dobrá strava bude ľudí ostrejší a čulejší príliš, čo je ďalší dobrý dôvod na použitie tejto aplikácie.

iTunes.Apple.com
Play.Google.com

13. brain-N-Back

Brain-N-Back

Táto aplikácia tvrdí, že inteligentnejší ľudia. Funguje v telefónoch Android a stolných počítačov. To trvá cez rad výziev, ktorý pomáha, aby vám viac inteligentný. Funguje to na vaše tekutín inteligencie, ktorý stimuluje častí mozgu, ktoré nepoužívate tak často.

Play.Google.com

14. Flipboard

Flipboard

Niektorí ľudia veria, že čítanie noviniek na ne bude múdrejší. To môže alebo nemusí byť pravda. To určite pomôže, aby človek menej nepozná svet okolo nich. Aplikácia Flipboard umožňuje listovať novinky rysy. Možno nájdete niečo zaujímavé. Plus, to vám pomôže zvuk viac worldly-wise k ľuďom okolo vás.

iTunes.Apple.com
Play.Google.com

15. SmartThings

SmartThings

Ak plánujete stať sa múdrejší osoby, potom by ste mali zvážiť, aby váš dom vhodná pre inteligentný človek. S aplikáciou SmartThings, ste schopní ovládať rôzne veci okolo vášho domu. Je ťažké nastaviť, ale to je ľahko ovládateľný. Budete musieť kúpiť príslušenstvo s cieľom kontrolovať niektoré zariadenia v domácnosti.

iTunes.Apple.com
Play.Google.com

16. Ted rozhovory

Ted Talks

Skvelá vec, o Ted Talks je, že zlepšujú svoju myseľ na vaše pohodlie. Zapojte do diskusie kedykoľvek máš pár minút a je to určite žiadna fuška. O aplikácii TED môžete vytvárať vlastné playlisty, preskúmať rozhovory curated tému a sťahovanie videí a prehrať v režime offline. A to môže byť prekvapivo zábavné, rovnako ako informatívne.

iTunes.Apple.com
Play.Google.com

17. kritické myslenie University Think-O-Meter

Critical Thinking University Think-O-Meter

Táto aplikácia vám banda hypotetických situáciách. Ste mal študovať a potom uvidíme, čo si spomeniete, cez test. Aplikácia je zadarmo na použitie v zariadeniach Apple. Jediný problém je, že aplikácia nefunguje v niektorých zariadeniach, a nie je nijako kriticky myslieť si cestu okolo neho.

iTunes.Apple.com

Už ste vyskúšali niektorú z nich, alebo máte iné odporúčania?

Original post

"17 aplikácie 📱 pomôcť zvýšiť 🔋 mozgu ✌🏼..." localizations: