Dievčatá na obsluhu 📗 na chudnutie ⚖️ bez diéty 🥗...

1
COMMENT

Strava nie je vždy kľúčom k trvalej chudnutie. Áno, môžete dosiahnuť chudnutie dočasne, ale čo sa stane, keď prestanete po strave? Hmotnosť môže pomaly približovať späť. Tým banishing slovo diéta z vašej slovnej zásoby a po týchto jednoduchých tipov, môžete schudnúť bez vôbec ísť na diétu.

1. sa voda váš nápoj podľa výberu

Make Water Your Beverage of Choice

Keď budete piť vodu namiesto sódy, sladký čaj alebo dokonca šťavy, stovky kalórií si odkrojiť váš denný príjem. Tento jeden jednoduchá zmena môže viesť k chudnutie pre vás. To platí najmä, ak budete piť niekoľko sódy alebo iné vysoko kalorické nápoje za deň. Okrem pomôže vám schudnúť, voda je pre vás dobré. Vaše telo potrebuje vodu viac ako akýkoľvek iný nápoj.

2. štípnout vaše obľúbené recepty

Tweak Your Favorite Recipes

Ďalším spôsobom, ako schudnúť bez toho by na diétu je vyladiť vaše obľúbené recepty. Nemusíte sa vzdať potraviny milujete! Jednoducho urobiť zdravšie, nízkokalorické verziu z nich. Napríklad ak máte radi hamburgery potom nech s chudého mletého hovädzieho mäsa alebo mleté Turecko a pšenice buchty namiesto bielej. Zníženie kalórií, tuku a získate viac vlákniny a vitamínov. To môže trvať trochu zvykať na nový recept, ale v čase ste pravdepodobne zistíte, dávate prednosť.

3. Prepnite váš korenie

Switch Your Condiments

Kalórie môžete skryť v korenia. Nemusia byť vedomí presne koľko kalórií ste náročné pri slather mayo na šunkovú sendvič alebo ranč na vašom šalát. V skutočnosti, koreniny môžu sabotovať zjete celé jedlo. Prechod na nižšiu nízkokalorické alebo rôznych korenín celkovo. Môžete tiež skúsiť rôzne koreniny ako horčica alebo zálievkou obliekanie, ktoré sú nižšie kalorické alternatívy.

4. Vyberte tenká Pizza krusa cez hrubé

Choose Thin Pizza Crust over Thick

To bolo ťažké prepínač pre mňa urobiť, ale uvidíme sa priznať, je to oveľa menej kalórií. Kôra hrubá pizza môžete pridať 100 – 150 kalórií za plátok. Tenká kôrka je oveľa nižšia kalórií. Môžete ešte dostať všetky polevy milujete a to vám dáva pizza fix. A samozrejme môžete občas márnotratnosť na hrubé kôre; áno!

5. Nechajte Junk potravín v obchode

Leave Junk Food at the Store

Ak chcete jesť menej nezdravé jedlo je tajomstvo. Nechať ho v obchode! Nemôžu sami veci Oreos a čokoládové košíčky, ak nemáte nich v dome. Príležitostne liečbe je úplne v poriadku. Je to má zaobchádza každý deň alebo viackrát za deň, ktorý vás dostane do problémov.

6. Vyplňte vaše chladnička s zdravú desiatu možnosti 🍉 🍇

Fill Your Fridge with Healthy Snack Options 🍉 🍇

Napúšťajte chladničku s junk vybrať zdravšie voľby snack. Reťazec syr, celozrnné bagety a ovocie a vegetariáni sú všetky zdravé občerstvenie. V čase, zistíte, že ste skutočne túžia po zdravé potraviny. Ak vaše telo používa na zdravé občerstvenie a jedlá potom je to, čo túži. Skúste to a zistíte, že ste skoro chuť zdravé občerstvenie, ako napríklad ovocný šalát, mrkva palice a hummus.

7. zostavenie cvičenia do vášho životného štýlu 🚴

Build Exercise into Your Lifestyle 🚴

Napokon, potrebu stravy zníži, keď žijete aktívny životný štýl. Cvičenie pomáha dosiahnuť chudnutie ľahšie. Budete častejšie držať s cvičením, ak sa vám bude páčiť. Pokúste sa nájsť niečo, čo môžete tešiť na napríklad Užívanie prechádzku, jazdu na bicykli či cvičenie triedy. S aktívnym životným štýlom, vaša váha bude ľahšie spravovať.

8. Použite menší tanier

dish, food, plant, produce, land plant,

Pomocou menších tanier, oči oklamať váš mozog, ktorý triky vaše telo do myslenia ste jedli veľa, keď nie ste, čo samozrejme pomáha vám schudnúť, pretože porcie kontrolu. Takže začať, zmenšuje veľkosť dosky pomôcť schudnúť bez zmeny naozaj čokoľvek.

9. sa príjem bielkovín

food, dish, meal, produce, breakfast,

Jesť viac bielkovín naplniť vaše telo rýchlejšie, ale to trvá dlhšie tráviť a získate plnšie dlhšie. Je to skvelý trik, ako schudnúť, pretože proteín je vlastne naozaj dobré pre vás inými spôsobmi.

10. režim spánku

human action, person, human positions, sitting, leg,

Štúdie ukázali zlý spánok útokom váš mozog v sekcii potláčajúcich chuť k jedlu. To vedie k spomalil výrobu leptin, ktorý spomaľuje celý pocit. To tiež dodáva stresu vášho tela, ktoré produkuje viac kortizolu, čo spôsobuje zadržiavanie tuku v strednej časti.

Toto sú niektoré tipy, ktoré vám pomôžu schudnúť bez vôbec ísť na diétu. Čo tipy ste nasledovať udržať zdravú váhu? Miluju učenia od vás!

Original post

"Dievčatá na obsluhu 📗 na chudnutie ⚖️ bez diéty 🥗..." localizations: