John yeşil her şeyi 🗯 alınan 10 tatlı ☺️ seviyorum 💖...

32
COMMENT

John yeşil bazı şaşırtıcı genç yetişkin kitapları, bizim yıldız ve kağıt kasabalarda hatası gibi yazarıdır. O zaman şimdiye kadar bir roman okudum, ne kadar romantik onlar-ebilmek var olmak bilirdim. Bir hikaye baygınlık ve belki de cry yapmak arıyorsanız, bu yüzden kitaplarından birini, bir kopyasını almak. O zamana kadar burada aşk hakkında bir kaç tatlı John yeşil tırnak vardır:

1. aşık olmak yavaş yavaş olur

Falling in Love Happens Slowly

Aşık olduğun zaman, bu bir göz yanıp içinde olmaz. Gerçekten onlar için derin duygular gelişebilir önce kişi tanımak gerekir. Tabii ki, düz-se bile sen geliştirmek bu duyguları yavaş yavaş, bir anda tamamen çiçek. John yeşil dediği gibi yavaş yavaş olur ve o zaman tüm hemen.

2. en önemli şeyler en zarar

The Things That Matter the Most Hurt the Most

Kendini geri aşık olmak tutun gerekmiyor. Evet, bu korkutucu. Evet, sonunda kalbi kırık olacak bir şans var. Ancak, size dünyanın en güzel duygular birini yaşıyor durdurmak izin veremem. Sonuçta, bize en zarar yeteneğine sahip olan şeyler en önemli şeyler vardır.

3. gerçek aşk her zaman zafer olacak

True Love Will Always Triumph

Gerçek aşk her şeyin üstesinden yapabilirsiniz zaman ve tekrar tekrar söylendi. İki kişi aşık iseniz, ne de olsa, o zaman dünyada başka hiçbir şey, şu önemli? Belki de o güzel fikir aslında gerçek değil ama sana inanayım, yine de bir şey. Ne de olsa, bu bizi tüm umut veriyor.

4. aşk daha başka bir şey daha önemlidir

Love is More Important than Anything else

Tüm olduğun yerler ve tüm gelecekte gideceğim yerler için minnettar olmalısın. Maddi öğeler hakkında kimin umurunda? Ne kadar çok sevdikleri fısıltı birine varsa, o zaman hiç ihtiyacınız kesinlikle her şey var.

5. dünya hakkında bilmesi gerekmiyor

The World Doesn't Need to Know about You

Dünyanın onayına ihtiyacın yok. Ülke ismini öğrenmek gerek yok. Senin için önemli olan dünyada bir kişi olduğu sürece mutlu olacağım. Dikkatlerini daha dünya çapında milyonlarca insan dikkatini daha anlamlı hissedeceksiniz.

6. Bayan fazla sevebilirsin yapabilirsiniz

You Can Miss More than You Can Love

Birisi şu anda kaçırıyorsun, yalnız değilsin. Korkunç bir duygu, ama biz tüm yaşadıysanız biridir. Ne zaman senin sevdiğin kişiyle gibi onlar seni terk ettikten sonra olacak bazı nedenlerden dolayı sen asla kadar güçlü onlar için hissedeceksiniz. Ne yazık ki, bu yüzden hepsi gitmiş kadar ne kadar birini önemsediğini hiç anlayacaksınız.

7. sen aşk göremiyorum

You Can't See Love

Aşk Aslında gördüğünüz bir şey değil. Hissediyorum bir şey. Bu kadar özel yapan da bu. Dünyanın geri kalanı için görünmez ama siz ve eşiniz için gayet açıktır. Senin önünde hemen şurada.

8. işte No Such Thing mükemmellik

Garang, text, font, line, shape,

Mükemmel bir insan istiyoruz, ama biz bunun için arama yaparsanız hiç birini bulacağım. Mükemmellik gerçek değil, aynı zamanda onların kusurları çok sevdiğin birini sevmesi ile ilgili.

9. görünüş her şey değildir

text, font, organ, valentine's day, love,

John yeşil henüz çok derin derin size yardımcı düşünüyorum ama cant gülünç bir şekilde şeyler söylüyor! O sadece deri derin olduğu için her şey demek değil güzellik çekiyor. Madde gerçekten sevmeyi istiyorum.

10. aşk her zaman affeder

text, font, line, shape, handwriting,

Aşkımız umurumuzda değil onlar için çok derin olduğu için biz, ne olursa olsun, biz onları affet, o bir kişi oldu. Biz değiştirmek gerekir ya da biz onlar aslında bize geri, nedeni ne olursa olsun, bazen aşk sadece koz tüm seveceksiniz umuyoruz umuyoruz.

John yeşil oldukça romantik olabilir! Eğer bu teklif ondan zevk romanlarıyla hoşuna gidecek. Onları henüz okumamış varsa bir kopyasını almak emin olun! Bir John yeşil roman favori sizin satırından nedir?

Original post

"John yeşil her şeyi 🗯 alınan 10 tatlı ☺️ seviyorum 💖..." localizations: