👌🏼 🤳🏼 Bu 👆🏼👈🏼 ile küçük Tweaks, doğal Selfies mükemmel...

40
COMMENT

Internet'e yüklediğiniz resimler garip bakmak istemiyorum. Kendini utanç önlemek amacıyla, sen-ebilmek yapmak senin selfies için birkaç tweaks vardır. Tek yapmanız gereken arka planınızı ve sana poz şekilde değiştirme. Eğer sizin en iyi bakmak istiyorum, burada birkaç tweaks sen yapmak gerekir senin selfies için onları daha doğal görünür yapmak için:

1. doğal ışık altında standı

hair, black hair, face, eyebrow, black,

Banyoda stand ve aynanın önünde fotoğraf çekmek olduğu gibi cazip, odasında ışıkları yüz ve şekil düz için gidiş değildir. En iyi bakmak istiyorsanız, baş dışında bazı fotoğraf çekmek için gerekir. Güneş ışığı cilt üzerinde mucizeler çalışır. Ayrıca, dışarıdayken, arka planda gösterilmesini tuvalet hakkında endişelenmenize gerek yok. Bunun yerine, görüntü geliştirmek güzel sahne görürsünüz.

2. el yüzüne koy

person, woman, nose, girl, beauty,

Aramızdan bazıları fotoğraf gülümseyen sorun var. Ne olursa olsun doğal görünür gülüşünle yapamıyorsanız, hiç gülmek gerekmiyor. "Balık esnemek" böylece aracılığıyla dişlerini göster dudaklarını biraz ayrılık içerir yeni selfie eğilim olduğunu. Bu seksi bir görünüm, ama o uzakta indirebiliriz düşünmüyorsan, gülümseyen değil aslında kadar karşılamak için ağzını üzerinde parmaklarını yerleştirmeyi deneyin.

3. bir pervane kullanın

eyewear, glasses, vision care, hair, face,

Poz için kalça üzerinde bir el koyun çalıştığınızda garip düşünüyorsanız, kendinizi daha rahat görünür yapmak için bir pervane kullanmanız gerekir. Biraz ruj kapmak ve dudaklarını karşı dinlenmek veya oje yeni tırnak tasarımlarını göstermek istediğinizde tutmak için bir şişe alıp.

4. birden fazla fotoğraf çekmek için Obtüratör kullanın

hair, face, black hair, clothing, hairstyle,

Hatta modelleri onların ilk denemede mükemmel görüntü alamıyorum. Bu yüzden aynı anda birden çok resimlerini alır böylece telefonunuzda, çekim modunu kullanmalıdır. Daha sen al, daha iyi şansınız kesinlikle çarpıcı görünüyorsun bir bulgu vardır.

5. yüzünü gösterme

clothing, brassiere, hairstyle, active undergarment, undergarment,

Doğal görünüyor bir yüz yapamıyorsanız, yüzünü içinde belgili tanımlık fotoğraf eklemeniz gerekmez. Sonra yeni kıyafet göstermek çalışıyorsanız, sizin için vücudunuzun, yine de ateş etmek daha iyidir.

6. kafanızı eğin ve kameraya direkt olarak bakma.

hair, face, eyebrow, hairstyle, blond,

Aslında olsa bile her zaman yukarıya düz kafa ile ayağa söyledik ve omuzlar geri gelmez yapacağız. Doğal bir görünüm istiyorsanız, mükemmel duruş olması gerekmez. Ya doğrudan kameraya bakmak gerekmez. Biraz kafanızı eğin ve uzak objektif bak.

7. iyi bir ruh halinde olsun

hair, face, clothing, person, black hair,

O zaman mutsuz hissediyorsanız kendinizi mükemmel bir resim çekmek için zor gidiyor. Ancak iyi bir ruh halinde iseniz, o zaman sana gülümsüyor hakiki. Ayrıca, hasta'var olmak daha iyimser, yani daha iyi sonuçlar ile bitirmek gerekir. Bu yüzden kendini çekim yakalamaya önce kendini neşelendirmek deneyin.

8. daha yüksek bir açıdan bir Selfie alarak gözlerini vurgulamak

hair, human hair color, face, glasses, vision care,

Gözlerini bir kol boyu, kamera tutarak oynamak. Kamera yüksekte tut ve gözlerini büyütmek için yan başına tilt.

9. samimi bir ateş et

meal, sense, 5sA, c.t,

Herkesin kendi kişisel fotoğrafçı gibi ünlüler, ama bu arkadaşların olamaz veya fam kendine gel bir kadeh anlamına gelmez sahip lüks yok! Doğal yapmak, seni seviyorum, senin ootd modelleme favori restoran gibi bir yerde birden fazla fotoğraf çekmek için söyle!

10. Your dil sopa

hair, human hair color, eyebrow, face, nose,

Neşeli, eğlenceli yanında biraz dilini dışarı sopa göstermek ve gülümseyerek. Çifte bela için bir arkadaşıyla poz!

Bu tavsiye izlerseniz, fotoğraflarda daha doğal bakmak gerekir. Ne diğer selfie ipuçları var mı?

Original post

"👌🏼 🤳🏼 Bu 👆🏼👈🏼 ile küçük Tweaks, doğal Selfies mükemmel..." localizations: