23 eğlenceli 🤗 ve keyifli 👍🏼 gerçekler 🗳 Sevgililer günü hakkında 💞...

Hadi geliyor bu onuruna almak eğlenceli bir görünüm ile bizim ana kış tatil zaten bitti, biz olsun sabırsızlıkla sonraki ulusal tatil Sevgililer günü, yani Sevgililer günü hakkında gerçekler. Sevgililer günü onların aşkı kutlamak çiftler için özel olarak belirlenmiş düşünülmektedir, biz de bu tatil bizim arkadaşlar, Aile ve hatta evcil hayvan ne kadar onları sevdiğimizi göstermek için bir yol kullanmak. Aşk ve romantizm, kadın nasıl o değil bu yüzden biz zevk dolu güzel bir gün değil? Sevgililer günü hakkında ilginç gerçekler bazılarına bir göz atalım.

1. Sevgililer günü kökeni

Olmakla birlikte birçok farklı sürümleri nasıl Sevgililer günü geldi, hakkında konuşmak için gidiyorum bir Claudius II, 270 Milattan sonra Claudius adamları karşı daha güçlü ve tek zaman mücadele daha yetenekli olduklarını inandığı için savaş sırasında evleniyor oldu sırasında gerçekleşir. Ancak, Bishop Valentine Claudius karşı gitti ve evli çiftler gizli. Bu suç için o hapse ve sonra 14 Şubat idam ama ölümünden önce o bir aşk mektubu yazdı ve bu kelimeleri "Dan sen Sevgililer" kullanarak imzaladı! Bu Valentine's Day, okumaya devam edin bu yüzden hakkında çok ilginç gerçekleri sadece biridir.

2. XX

Sanırım bu evrensel olarak bilinen Xs öpücüklere ilişkili olan, ancak nasıl bu kavramı hakkında geldi? Birçok dernek Çağ sırasında başladı inanıyorum. İsimleri yazmak mümkün değildi insanlar bir tanık x önce imzalanmış ve sonra onların samimiyet göstermeye öptü.

3. Sevgililer günü Medieval Times sırasında

Bu kızlar Medieval times sırasında yapmak için Sevgililer Günü'nde tuhaf gıdalar yerdim söyleniyor kendilerini onların gelecekteki kocası hayal. Yanı sıra atipik geleneği, genç erkek ve kadın da kim onların Valentine olacağını görmek için bir kaseden adları çekerdi. Onların kol onların Valentine'nın adı daha sonra giyerdim. Bu ifade ' kalp, kolunda giymeyi ' geldiği?

4. kırmızı gül

Kırmızı gül aşk ve sevgi için ulusal bir simgedir. Gerçeğini kim aşk Roma tanrıçası Venüs'ün en sevdiği çiçek gül vardır nedeniyle olabilir. Yani sadece ne tür çiçek ışık hızında Sevgililer Günü'nde tasfiye etmek eğilimindedir tahmin edebilir! Aslında, 189 milyon gül bu ulusal tatil sadece ABD'de satılıyor.

5. Sevgililer günü öpücük

Sevgililer Günü'nde geri 2011 yılında 14 çiftler Tayland bir yarışmada en uzun öpmek için girdi. Rekabet kurallarını yarışmacılar oturup, uyku ayrı ya da değil ya da başka onlar diskalifiye belirtti. Sadece yarım saat içine rekabet ve bir tanesi bayıldı! Ancak kazanan çift için 46 saat 24 dakika sürmüştür. Elmas bir yüzük, 3200 dolar ve tabii en uzun öpmek için başlık hak ettiler.

6. çikolata şifa

Geri 1800'lü yıllarda doktorlar genellikle hastalarını üzerinde kırık bir kalp almak için çikolata yemek için tavsiye. Bu acılarını yatıştırır ve ilk aşkları için onların özlem sakin iddia ettiler. Çok komik, çünkü her ne zaman kalp ağrısı gelmek bu gün için kadın konfor çikolatada bulabilirsiniz!

7. ulusal tatil ilan

Sevgililer günü Kral Henry VII İngiltere'nin 14 Şubat Sevgililer günü tatil olarak ilan kadar resmi bir tatil değildi. Şimdi yerler dünyanın her yerinden bir onların ulusal tatil olarak kutlamak. Hadi Kral Henry çikolata ve çiçek ile şımarık için bir bahane bize verdiğiniz için teşekkür ederiz!

8. kartları miktarı

150 milyon kart alışverişinde yapım o ikinci en popüler tebrik kartı veren fırsat her Valentine's Day (ilk Noel olduğunu). Ancak, kartları çoğunluğu sadece bir hafta önce adama çok hediye almak için son saniyeye kadar beklediğiniz için kızma bu yüzden tatil satın alınır.

9. öğretmenlerin çoğu aşk olsun

Popülerlik sırasına, Sevgililer günü kartları öğretmenler, çocuklar, anneler, eşleri, Sevgililer için verilir ve sonra evcil hayvan. Çok küçük bir aşk olsun istiyorsanız, bir öğretmen olmak istiyorum. Onlar herkesten daha fazla kart olsun!

10. telefon

Sevgililer günü sadece çiftler için iyi bir gün değil. Ayrıca teknoloji için harikadır. Alexander Graham Bell için telefonda onun patent 1876'Sevgililer Günü'nde uygulanan. Onsuz nerede olurduk?

11. erkekler daha fazla satın alma

Kadınlar benden daha fazla adam Sevgililer günü için çiçek almak şaşırtıcı olmamalıdır. Aslında, erkek çiçekler yaklaşık yüzde yetmiş üç özel tatil için satın almak. Onlar kendi ortakları ve anneler mutlu tutmak istiyorum.

12. giyim kalbin kol

Bu ifade aslında arkasında bir anlamı vardır. Orta çağlarda, sipariş onların Valentine kim olacağını anlamaya adları insanlar çeker. Bir kez onlar öyle yaptım, onlar onların kurtarıcı için pinned adı giyerdim.

13. çikolata kutuları

Richard Cadbury ilk kutu tüm yolu geri 1868 yılında Sevgililer günü çikolata tanıttı. Bu onlar için daha uzun bir yol etrafında oldum veya ailen doğmuş anlamına gelir. Bu bir gelenektir!

14. aşk kökeni

Aşk tanrısı şimdi aşık çiftler aşık yapmak için kullandığı ok ve yay tutan altına bez şirin bir bebek olarak görülüyor. Roma mitolojisinde aşk tanrısı Venüs, aşk ve güzellik tanrıçası oğludur. Ancak, eski Yunan'da, aşk tanrısı Eros, aşk ve güzellik tanrıçası Afrodit genç oğlu bilinir.

15. koruma

Sevgililer günü, yaklaşık 20-30 oranında prezervatif satış gidin. Yani çok fazla çift aşklarının Şubat ayında kutluyor. En az güvenli davranıyorlar.

16. bugün aslında dündü

Köstebek Günü 14 Şubat kutlanacak eskiden biliyor muydun? Tabii ki, aşk tanrısı tatil tüylü bir arkadaşınızla paylaşmak zorunda değil bu yüzden bu şimdi 2 Şubat kutlanmaktadır.

17. şeker Kalpler

Şeker kalpler aşkını bu yıl verir gibi değil, endişelenmenize gerek yok. Beş yıl raf ömrü onlarda çünkü onları başka birine gelecek yıl, verebilir. Asla eski gidiyorlar.

18. Dantel

Dantel sık Sevgililer günü hediyeleri, ama yapmak kelime nereden geldiğini biliyorsun kullanılır biliyor musun? Bir kişinin kalp yakalamak için yardımcı olacağından "tuzak için" Latin olduğunu. Ne kadar romantik değil mi?

19. evde beslenen hayvan hediye

Mutlu olmak için bir erkeğe ihtiyacım yok. Bu yaklaşık 9 milyon evde beslenen hayvan mülkiyet onların pets Sevgililer günü için hediye satın alacak tahmin edilmektedir. Bir ilişki ne zaman sen-si olmak a köpek yavrusu isteyen?

20. dating

Onların 20s her 100 tek kadın için asla edilmiş evli, dul veya aynı yaş aralığındaki boşanmış 119 erkekler vardır. Anlam kadınlar, umudunu vermeyin! Dışarıda senin için bir adam ve onu sadece Sevgililer Günü'nde bulabilirsiniz.

21. para aşkı satın alamaz

Ortalama kişi Sevgililer günü hediyeler ve tarihleri arasında yaklaşık 102 $ harcıyor. Evli Amerikalıların % 92'ı-ecek harcamak $60-70 onların eş ve çocukları, iş arkadaşları veya bile onların pets doğru diğer 30-40 $ gidiyor!

22. Sweet Tooth City

Vay canına! Ulusal şekerlemeciler Derneği göre 2009 yılında yaklaşık 8 milyar şeker kalpler yapılmıştır! Ne kadar satıldı bilinmez ama Tanrım bu aşk şeker gidiş dışarı piyasadaki bir çok şey!

23. gerçek aşk var

Asla bir ruh eşini-o muhtemelen sadece olup 6.000 evlilikler çünkü seni bulmak için yolda yanlış yola saptım bir gün alarak soru burada ABD'de yer! 2 milyon yılda o!

Sevgililer günü ne zaman insanlar birlikte en büyük duygu aşk diyoruz kutlamak için gelecek yılın en mutlu günlerinden biri. Eğer bu tatil aşk her çeşit hakkında olduğundan tek sen merak etme. Peki bu Sevgililer günü geçirecek?

Bu yazı editörü Holly Riordan ile işbirliği içinde yazılmıştır ve Laura Huey tarafından güncelleştirildi.


Original post

Post Rating:
(click a star to vote)