Bu nasıl 👍🏼 için yaptığınız değişiklikler 🔄 Burn daha fazla yağ ⚖️...

35
COMMENT

Senin kilo kaybı ya da çok fazla çaba olmadan ve bazı basit günlük ritüelleri tanıtımı tarafından gün boyunca sağlıklı beslenme hedefleri artırabilir. Ve ne zaman yukarı çıkıp yatağa gittiğinde gitmek başladılar. Bu yüzden daha fazla yağ yakmak senin metabolizma artırma bir durumdur. Burada nasıl:

1. kahve

Daha fazla yağ yakmak için en iyi yollarından biri bir fincan kahve ile güne başlamak etmektir. Bir fincan kahve kafein merkezi sinir sistemine, günün geri kalanı için metabolizma çok daha hızlı hareket edecek yani uyarmak için yardımcı olur. Önemlisi, bazı kafein kullanımı üzerinde etkileri sorunlu olabilir çünkü bu günde bir fincan için tutmaya çalışın.

2. tam tahıllı Kahvaltı

Kahvaltı atlama yağ yakmak çalışırken yapabileceğiniz en kötü şeylerden biridir. Sırayla olmak senin metabolizma için bir bütün tahıl kahvaltı ile güne başlamak etmektir düzenli olarak gün ve bir en sağlıklı yolu boyunca yemek gerekir hızlı bir. Kepekli tahıllar lif ve karmaşık karbonhidrat, öylesine yapmak gibi doğru bir şekilde güne başlayın emin tüm beslenme gereksinimleri ile dolu.

3. öğleden sonra su

Bir sedanter ofis işi olsa bile hala bol gün boyunca su içerek yağ yakma doğru çalışabilir. Yeni yapılan bir çalışmada, insanların sabah öğleden sonra çok daha fazla su içmek, ancak metabolizma yanı sıra çalışan almak için 8 ile 12 arasında her gün gözlük içmemem gerekiyor göstermiştir. Onları eşit aralamak için en iyi etkileri.

4. yüksek Protein yemek

Genel olarak temiz bir diyet vücut için harikalar çalışabilirsiniz, ancak yüksek proteinli diyet o sonraki seviyeye alabilir. Yüksek proteinli gıdalar metabolizma daha sert, daha fazla kalori çevirmek yanıklar içinde çalışır anlamına gelir daha fazla iş sindirmek için vücut için al! Gibi bir tavuk salata lahana ile öğle yemeği için mükemmel bir şey.

5. gün ortasında yürüyüş

Öğle yemeği molası sırasında bir güzel gün ortası yürüyüşe daha etkin olmaya çalışıyorum. Sadece bir yürüyüş öğle yemeğini sindirmek için yardımcı olabilir ama aynı zamanda yağ yakmak için yardımcı olabilir. Bir saat oturarak, yağ yakıcı enzimler ilâ % 90 gün boyunca küçük bir yürüyüş fark bir sürü yapabilirsiniz kalkarken tarafından azaltır.

6. baharat

Gerçekten senin metabolizma artırmak için orada baharat şaşırtıcı bir dizi vardır. Jalapeno biber onların tekme verir bileşik Ayrıca metabolizma artırma ve hatta açlık istek engelleme için bilinir, ama ısı hayranı değilseniz o zaman tarçın ve zencefil gibi daha hafif baharat aynı etkiye sahip olabilir.

7. HIIT eğitim

Egzersiz en formları yağ yakma ile yardımcı olacaktır rağmen sen-ebilmek yapmak en etkili yüksek yoğunluklu ara egzersiz türüdür. Bir dakika ve bir kişinin metabolizma 30 dakika sonra çift oranı 13 kalori yakabilirsiniz. Vücut geliştirme ve kardiyo en iyi sonuç için sağlıklı bir karışımı keşfetmek için tavsiyem.

8. bir akşam aşağı Rüzgar

Bu günden itibaren gevşemek için iyi bir yol küçük bir yoga seansı için çok stres metabolizma yavaşlatabilir kanıtlanmıştır. Yoga senin şey değilse diğer rahatlatıcı uygulamalar uzun köpük banyosu veya sessiz meditasyon bir nokta gibi de düşünebilirsiniz.

9. iyi bir uyku

Kilo kaybı iyi bir gece uyku almak ile bağlantılı birden çok çalışmalar göstermektedir. 7-8 saat uyku, önerilen miktarı elde bir egzersiz ve kilo kaybı rejim önemli bir parçası, bir kötü zaman uyku varsa gibi çok kilo kaybetmemek muhtemeldir.

Bu bir alışkanlık yapma sadece kilo ne zaman vermek için iyi değil ama onlar da kilo bakım ve genel sağlıklı yaşam için iyi genel yöntem vardır. Artırmak ve metabolizma denetlemek için iyi alışkanlıklar var mı?

Original post

"Bu nasıl 👍🏼 için yaptığınız değişiklikler 🔄 Burn daha fazla yağ ⚖️..." localizations: