Sinsi nedenleri 7 kilo şok edecek ⚖️ 😱 kazanç...

58
COMMENT

Sağlıklı, egzersiz, gün boyunca aktif kalmak ve hatta iyi uyku yiyorsun; Peki neden ağırlık kazanmaktadır? Neden zaman her şeyi doğru yapıyorsun, ölçek üzerinde yanlış gidiyor gibi görünüyor? Derin bir nefes al ve rahatla tam geri almak ve bu zavallı eğilim parçalamak için yardımcı olabilir çünkü. Doğru seçimleri ile kötü ağırlık kazanç döngüyü kırmak ve kendi en büyük kaybeden olarak gelişirler. Böylece hedeflerinize ulaşmak ve bu yüzden hak hayat yaşamak için bu süper etkili ipuçları ile yolda olsun!

Kilo kaybı

1. hormon dengesizliği

Hormonların dengesiz varsa ilaç ağırlık kazanıyor çünkü bu düzenlemek için gitmek gerekebilir. Sonuç olarak temel sağlık sorunları da olabilir. Ya da eğer hormonların kapalı sonucunda kilo ama sakin ol ayın o zamanı nedeniyle sadece geçici olarak. Herhangi bir nedenle doktorunuza gidin ve emin olmak için çizilmiş kan var için faydalıdır hormonların yolda.

2. şişkinlik

Eğer su istinat ve şişkinlik, ölçek normalden daha yüksek okuma. Yikes! Sakin ol ve şişkinlik blues senin moralini bozmasına izin verme. Doğal bir idrar söktürücü olarak limonlu su içmek ve bir egzersiz ile ter at. Ayrıca için günde en fazla 1500 mg sodyum alımını sınırlayın. Bazı insanlar diğerleri kadar bunu önlemek için proaktif olmak daha fazla su tutması eğiliminde.

3. mavi duygu

Aşağı döker içinde son zamanlarda hissediyorsun ve stres bir otoyol üzerinde alıyor, vücudun hormon kortizol salgılar. Bu hormon çok kilo almaya neden olacak kendinizi pick up, yürümek ve gülümse. Tavır değiştirerek ince aşağı ve kendimi daha iyi hissediyorum. Sadece çok yaşa daha mutlu ve daha sağlıklı bir hayat var.

4. değil yeterli uyku

Yetersiz uyku halsiz, mutsuz ve yemek daha fazla olabilir. Araştırmalar, Uyku yoksunluğu sen açlık uyku ihtiyacı ile kafa karıştırıcı olabilir göstermektedir. Vücudunuzun verimli çalışması için 7-9 saat gerektirir. Çok daha önce yatağa alın ve vücudun uç üst sonuç olarak gerçekleştirir!

5. yavaş sindirim sistemi

Eğer ağırlık için katkıda bulunabilir bir halsiz sindirim alabilir miyim tuvalete düzenli ziyaretler yapmak değil bulmak kazanç. Bu yüzden düzenli olarak 45 dakika bir saat egzersiz için dışarı çıkıp 6-10 bardak su içmek. Bu yavaş sindirim yolu daha yüksek, daha sağlıklı vites içine taşımanıza yardımcı olabilir.

6. yaş

Yaşlandıkça hangi kilo almaya neden olabilir aşağı bizim metabolizmayı yavaşlatır. Kalori düşük veya aşırı kilo alımı önlemek için daha fazla taşımak için seçim sizin. Savaş yaş kilo alımı günlük egzersiz ile ilgili ve iki gün bir hafta Çift Kişilik egzersiz gün gerçekleştirmek. Bu dalgalanma gerekli senin metabolizma vermek ve ince kalmak için yardım!

7. vücudun eksik olan besin değeri

Tamamen besin grupları iktidar Eğer ağırlık bir sonucu olarak sahip olabilir. Vücudun kilonuzu kontrol altında tutmak ve aynı zamanda iyi bir sağlık bakımı için yeterli, dengeli beslenme ihtiyacı. Çok aşırıya kaçmadan sağlık tahıl, meyve ve sebzeler bol tadını çıkarırken yaşam!

Ağırlık kazanıyor bu kadar birçok değişik şekilde, daha iyi sağlık ve yaşam için sağlıklı seçimler yapmak emin olun. İnce aşağı, sağlıklı seçimler yapmak hazır kadar şekli ve hakettiğin hayat yaşamak?

Original post

"Sinsi nedenleri 7 kilo şok edecek ⚖️ 😱 kazanç..." localizations: