29 ipuçları metin için bir adam almak seni geri...

6
COMMENT

Orada otursan, telefon tutarak, yeni bir metin iletisi olduğunu göstermek için o sesi üzerinde bekliyor. Bekleyin ve bekleyin, ama şimdiye kadar hiçbir ileti gelmiş. Ne yapmalıyım? Nasıl yapmak sen almak onu metne sen? Geçerli durumunuzu en iyi bu açıklıyorsa, işte seni geri metne bir adam için 29 ipuçları.

1. oyun to Get zor

Play Hard to Get

Biliyorum bu zor, ama o inşaat. O metin yok, hemen yanıt vermeyin. (Yapabilirsin!) birkaç saat bekleyin ve sonra tesadüfen onun geri yazın.

2 onu ile bombardıman.

Don’t Bombard Him

Senin adamın bir metin gönderirse, cevap ve serin oynuyorsunuz. Üç ya da dört metinler ona kapalı sürekli birbiri ardına ateş için iyi bir fikir değil. Amaç onu talk/metin için istediğiniz hale getirmektir.

3. diğer çıkarları var

Have Other Interests

Onunla konuşma/metin ne zaman hayatında konuşmamız gereken şeyler var emin olun. O Eğer o olduğunu düşünmesini hakkında düşünüyorum ve onu dışında bir hayatım yok istemiyorum. İlginç bir şey!

4. ne onu ilgi know

Know What Interests Him

Eğer içine o şeyler hakkında biraz anlamak bir görüşme yapmak için yardımcı olur. Gitar gibi mi? Çok bu konuda bir şeyler öğrenme deneyin böylece bir dahaki sefere onunla sohbet edebilirsiniz Bu getiriyor.

5. yanlış söz verme

Don’t Make False Promises

Demek onu ile şeyler yapmak söz veriyorum. Bazı kızlar 'shock value' için bu tür vaat ediyor kullansa tamamen yanlış bir izlenim verir.

6. herhangi bir fotoğraf size Will pişmanlık sonra göndermeyin

Don’t Send Any Photos You Will Regret Later

Ondan duymak istediğiniz kadar kötü olarak onu sen istemeyeceğiniz için birden fazla kişi gösterilen herhangi bir fotoğraf gönderme. İnan bana, onları kendi kendine tutmayacaktır. Söz veriyorum.

7. onun görüş/tavsiye isteyin

Ask for His Opinion/advice

Çocuklar sevgi sorunu çözmek. Bir durum ile mücadele, onun yardım isteyin. 'Düzeltmek için ' fırsatta atlayacaktır.

8. muhtaç görünmüyor

Don’t Appear Needy

Ondan bir süredir haber alamadık, talepleri veya sorular gibi yapma "neredeydin?," "neden aldınız çok uzun metin geri," vs. Unutma, onu dışında birhayat düşünmesini istiyorum. Çocuklar muhtaçlık nefret ediyorum.

9. diğer planlar yapmak

Make Other Plans

İçin özlem adam seni geri metin olmadığında, hayatını hala taşıyabilirsiniz. O zaman, o metinler siz dışarı eğer sen meşgul, popüler ve yüksek talep görünür. Sık sık dışarı — arkadaş grubu veya diğer çocuklar ile rahat tarihlerde — ve dünya senin etrafında dönmüyor ve ne kadar arzu edilir görür bilir, böylece sosyal medya üzerindeki resimleri yazılan!

10. gerçekleştirmek için değer

Realize Your Worth

Oturup aynı özen ve seni ona dikkat ile yanıt değil Eğer bir adam için çok değerlidir. Kendinizi olmak şaşırıp kalmış vasıl ev isteyen onun o hiç olmayacak eğer yanıt vermek için izin vermeyin. Hareket ve sen Prenses gibi davranacağım birini bulmak!

11. hiçbir takip

No Stalking

Tüm yeni ve taze gizlilik özellikleri Facebook değişti, orada kimse başkasının--takip yeni yol tondur siz ikiniz arkadaş olduğu sürece! Yapma! Onu bir yere kontrol görürsen? Otomatik olarak oraya gitme! Bu utanç değildir ve onu geri metin yapmak için surefire bir yoludur.

12. rahat tutun

Keep It Casual

Sen manifatura ne zaman rahat tutmak çok önemlidir. Bak nasıl düşündüğünü veya onu manifatura ne kadar sevdiğini gibi ciddi bir konu açmak istemiyorum. Asla, hiç manifatura--aracılığıyla duygularını koymak sadece yanlış anlama içinde bitebilir!

13. metinler direnme

Don't Fight through Texts

Benzer tutmak için BT rahat, neden denediniz manifatura üzerinden kavga etmeye mi? Süre bu noktada ilişkinizde olmayabilir ya da, üzgün olsan dostluk, manifatura üzerinden değil telefonla haber veririm!

14. bazen arama

Call Sometimes

Mesaj içinde şu anda, ama kaç kere aslında aşkını aradın? Kaç kere seni aradı mı? Unutmayın, manifatura bir şey ama aslında işitme arkasında metinler ses çok önemlidir!

15. olmak komik

Be Funny

Kim onları güldürmek yapabilen biriyle beraber olmak istemez ki? Aşkını göstermek bir mizah duygusu var ve o bir yanıt göndermek daha fazla eğimli olacak Bahse girerim!

16. beklenmedik bir şey yapmak

Do Something Unexpected

Basit "Hey." "N'aber?" ve çeşitli ifadeler tüm uzun zaman önce oynanan! Biri sizinle bir konuşma yapmaya elde etmek için beklenmedik bir şey olur! Onu sadece güzel bir yüz olduğunu göster ve onu göndermek belgili tanımlık bağlantı için ilginç bir makale ya da röportaj, onun ilgi Pike beklenmedik bir şey gönder!

17. göndermek YouTube video

Send YouTube Videos

Herkes YouTube sever! Sonra YouTube sevmeyen biriyle iseniz, muhtemelen doğru adam değil! Onu göndermek belgili tanımlık bağlantı inanılmaz bir şarkı, büyüleyici haber programı veya onun merakı kıvılcım bir şey. O video seviyor Eğer o yanıt kaderinde.

18. onu rahatsız yapmaz

Don't Make Him Uncomfortable

Hiç kimse "beceriksiz" potansiyel bir kız istiyor. Yani hiçbir uzun rants, yok çok hızlı bir şekilde açılıyor ve eski sevgililer hakkında konuşmak yok. Ayrıca, onlar gibi her zaman söylemek, konular, siyaset ve din, en azından şimdilik kaçının. Bunlar gibi şeyler hakkında boş zamanlarınızda okumak istiyorum değil yanıt vermesini istiyorsanız, onu rahatsız yapmayın.

19. rasgele bir kaygısız metin gönder

Send a Random Light-hearted Text

Temel olarak, güldüğünü yapacak bir şeyler gönder. Değil tüm ipuçlarını bırakın veya herhangi bir açığa vurulmamış gerekçelerle göster. Sadece onu belki de hakkında bir film bir alıntı kaygısız bir kýsa mesaj veya sadece zekice bir gözlem biliyor musun ona gülmek yapacak.

20. flört

Flirt

Çapkın olmakta utanılacak şey! Sonuçta, bu ilişki içinde flört tam olarak ne yapmamız gerektiğini aşamasındadır! Biraz müstehcen ve seksi olmaktan uzak utangaç değil, muhtemelen çok seveceksiniz!

21. rahatsız edici olma

Don't Be Bothersome

Kızlar, erkekler, anne, Aile — hiç kimse rahatsız edici bir kişi kendi hayatında seviyor! Senin adam "saçmalık" metinleri ile bombardıman değil. Yani, her saat o gerekmiyor muydu onun telefonu al ve "güzel bir gün"seni düşünüyorum""Cumartesi kadar can't wait"" veya tür bir şey görmek. Bu düpedüz sinir bozucu alabilirsiniz ve onları hiç cevap daha az meyilli olabilir.

22. aslında metin onu

Actually Text Him

Söyledi varlık, onu metne sahip. Bir cevap bekliyorum üzgün ve onu bir kez sadece metin olamaz. Belki de ilk kez mesaj attım onu meşgul, iş ve yanıt almayı unuttum. Bu her zaman arkadaş ve aile, sen yapıyorsun değil mi? Unutkan olması doğaldır ve ona karşı çok metin için bir adamı istiyorsan seni geri olduğunu tutmak gerekmez, emin olun aslında metin onu!

23. kalmak meşgul

Stay Engaged

Doğal olmadığı sürece konuşma konular drift. Kendiniz hakkında konuşmak istersen, aniden konuşma ondan sana değişme yok. Bu kapalı geliyor gibi bencil ve biraz iğrenç adam için manifatura sensin. Ona konuşma yapan kalman gerektiğini sadece kendiniz hakkında konuşmak konuşuyormuş gibi hissetmek istemiyor.

24. akışına bırak

Go with the Flow

Nişanlı kalmayı bina, konuşma sırasında akışı ile gitmek emin olun. Bir şey zorlama; Bu sadece garip şeyler yapmak ve er konuşmayı sona erdirmek.

25. konuşmayı sona erdirmek zor yapmak

Make It Hard to End the Conversation

Bir basit "haha" veya "Tamam" ile yanıt vermeyin. Bu temelde konuşma şu kapıyı kapat! Ki o yanıtlamak mümkün değildir, bunu yapmak istemiyorum her metin gönderdiğiniz emin olun sahiptir, bu nedenle bazı madde soru soran veya konuşma yeni bir konu tanıttı.

26. konuşma sürükleme

Don't Drag out the Conversation

Konuşmayı sona erdirmek çok kolay yapmak gerekir iken, onu aramak için sona erdiğinde de bilmeli. Çünkü, ölmekte olan bir konuda sonuna kalmaz o zaman üzerinde konuşma hep birlikte pes. Bunun yerine bitirmek güçlü, öndeyken söylüyorlar gitmek var ama onunla yakında konuşacağım.

27. ona düşünecek bir şeyler ver

Give Him Something to Think about

Şu konuşmayı sona erdirmek önce onu düşünüp taşınman için bir şey vermek emin olun. Sen söyledikten sonra "ben gitmem gerekiyor, sonra konuşuruz" Belki "orada bir şey söylemek zorunda! Ekle Ben yarın söyleyeceğim." Fikrini sen metin sonraki kadar makaralama tutacak onu, kesinlikle cevap verecektir!

28. onun hiç mesaj attım seni geri var?

Has He Ever Texted You Back?

Asla, asla mesaj attım seni geri aşkını mı var? Eğer değilse, gitme zamanı geldi! Gerçekten değil manifatura ona tekrar ve bunun yerine, göz önüne almanız gereken birisi değer bulma zamanı!

29. kendin ol

Be Yourself
Be Yourself

Sevimsiz geliyor, ama sen kendin gibi biliyorum! Sen parlayan kimin Kişilik ilgi hak ediyor şaşırtıcı, benzersiz bir kadınsın. Kendin gibi davran sen hak dikkatini çekecek.

Manifatura iletileri hızlı bir şekilde göndermek ve bilgi paylaşımında bulunmak için birini tanımak için değerli bir araç olabilir. Ancak, bu da biri senin hakkında ne hissettiğini bir göstergesi olabilir. Metin akıllıca ve yatırım yapmam kendinden geri birinden duymak çok şey. Oraya gidip birinden duymak bekliyoruz ve çünkü oturuyor... .ve bir kısa mesaj sesleri bekleyen fırsatları kaçırmayın bir hayat yaşamak. 29 Bu ipuçları geri metne bir adam almak-ecek iş. Öyle çünkü değil onlar sihirli, ancak aşağıdaki adımları bir adam ihtiyacı yok kendinden emin bir kadın dönüştürmek içindir. Çoğu erkek kesinlikle unutulmaz bul Kalite budur! Seni geri metne bir adam nasıl?

Bu yazı editörü Sabrina yaman ile işbirliği içinde yazılı.

Original post

"29 ipuçları metin için bir adam almak seni geri..." localizations: