Neden öyle değil Your suçum değil gibi size geri...

0
COMMENT

Aşkını sen geri sevmezse, istenmeyen olduğun anlamına gelmez. O seni hiç biri Kişilik ya da çekicilik düzeyini ile ilgisi var bir düzine farklı nedenlerle kapatıyor. Bazen, şey sadece çalışmaz. Aşkını geri, sevmezse burada birkaç olası nedenleri neden seninle gitmek istemiyor çünkü kendini yere koymayın:

1. o bir kız arkadaşı var.

O zaten bir kız varsa, o zaman seni geri sevmiyor senin hatan değil. Eğer o kız arkadaşına hile ya da onu senin için yaptı, gerçekten birlikte olmak istediğim bir adam böyle? Sadık, bekar bir erkek üzerinde görüş ayarlamanız gerekir anlamına gelir çıkmak gerekir. Kimsenin ilişki mahvetmek amacı yoktur.

2. o kötü tadı vardır

Herkesin farklı bir tadı vardır. Bir giden sarışın iseniz, o utangaç kumral tercih edebilirsiniz. Bir İngilizce Binbaşı iseniz, o tarihi ana dal tercih edebilirsiniz. Onun tipi değilseniz, bu çirkin olduğun anlamına gelmez bu yüzden içine, aşkını ne tür şeyler olduğunu asla bilemezsin. Sen ne aradığını değil.

3. taahhüt için hazır değil

Eğer bir adam bağlılık için hazır değildir ve onun gibi bir çok şey bildiğini, sonra sana yakın almak için gitmiyor. O size yol veya onun mesafeyi korumak ihtiyacı anlamına gelir canını istemiyor. Taahhüt korkusu seninle ilgisi yok. Her kişi ile kendi üzerinde çalışmak için olan bir şey.

4. dış faktörlerin

Bir adamın ailesi ona diğer Hıristiyanlar bugüne kadar yalnızca izin ver bir Hıristiyan olarak getirilmiş olabilir. Ayrıca homoseksüel, demek ki o sizin cinsiyet bile ilgi değil olabilir. Biliyorsun asla ne tür faktörler onun karar verme süreçlerine katkıda bulunuyorlar.

5. o bir arkadaş olarak değer

Eğer senin aşkını ile yakın, çok fazla risk çıktığın için seviyor. Hiç iyi bir arkadaş kaybetme konusunda endişe olmadın mı? O seni öpmeyi hayal rağmen aranızdaki arkadaşlığı mahvetmek istemiyor çünkü duygularını üzerinde hareket için isteksiz olabilir. Bazen, sıçrama alıyor doğru hareket olduğunu. Bazen de, "sadece arkadaş" kalan gitmek yoludur.

6. uygun değiliz

Kimya herhangi bir ilişkinin önemli bir parçasıdır. Sen-ebilmek yaratmak bir şey değil. Ya var veya yok bir şey. Siz ikiniz birbirinizi çekici bulmak bile, şakalar ve birbirleriyle rahat edebilmek için gidiyoruz anlamına gelmez. Uyumlu değilseniz, o zaman bir ilişki sadece çalışmak değil.

7. o onun gibi farkında değil

Çünkü o seninle şansı yok varsayar aşkını, sevmeyebilirsin. Bu yüzden ona onu ondan hoşlandığını göstermek için küçük işaretler vermelisin. Ona karşı hislerin var fark sonra o, çok hissediyor farkına varabilirsin.

Aşkını geri sevmiyor görünüyor ya da Kişilik ile ilgisi yok unutmayın. Sen onun kız arkadaşı aramak istekli olacak bir gün muhteşem bir çocuğun bulan güzel bir kadınsın. Sizce, neden sen ve geçerli aşkını arasında işler değil mi?

Original post

"Neden öyle değil Your suçum değil gibi size geri..." localizations: