7 Victoria saç geri getirmek için zamanı...

Biz tüm aşk dönem dramalar Victoria dönemi ayarlayın. 1800 lü yıllarda kadınlarda güzel uzun elbiseler, çekici makyaj ve şık saç modelleri giydi. Yaz aylarında bir topu cüppe çevresinde giysen ikinci bakışları alacağı iken, Victoria dönemi tarafından ilham saç giymek serbestsiniz. Burada en modern zamanlarda ile sağ fit olacak muhteşem olanlar şunlardır:

1. geç Victoria saç modeli

Sadece bu saç öğretici bilgilendirici olduğunu, ama aynı zamanda komik. Bu saç tarafından geç Victoria dönemi ilham bir stil oluşturmak için tam olarak nasıl göstereceğim. Tek yapmanız gereken bazı kuru şampuan saç yerleştirin. Daha sonra bir fırça, bir kafa bandı ve bazı bobby pin sarılmalısın. Bir kez saç video yönergeleri izleyerek koymak, mümkün olduğunca kıvırcık saç yapmak bir kıvırıcı yeterlidir.

2. Gibson Girl saç

Bu eğitimde nasıl Gibson Girl saç oluşturmak size gösterecektir. Kilitleri doku gibi değil, daha fazla hacim vermek için saç alay tarafından başlayabilirsiniz. Sonra kadın eğitimde yaptığı yolu olarak saç rulo ve bobby pin parçaları güvenliğini sağlamak için kullanın. İşlemi tamamladığınızda, size favori senin dönem drama ait gibi görünüyorsun yapacağız bir kabarık olacak.

3. Victoria eski Batı saç modeli

Bu stil saç curlers içinde koyarak giymek için gidiyoruz önceki gece hazırlama başlamak için yardımcı olur. Daha sonra sabah istiyorum topuz, her türlü oluşturabilirsiniz. Bir kez sen yapmak, sonra curlers almak ve onlarla ne istersen yap. Onları aşağı bırakın veya onları kadar pin. Seçim sana ait.

4. yarı-up yarım aşağı Victoria saç modeli

Saçını koymak başlamadan önce curl. Eğer bir saç maşası kullanın veya curlers içinde önceki gece koymak saç şekli olduğu sürece önemli değil. O zaman biraz bobby pin, bir rattail tarak, saç spreyi ve bir klip sarılmalısın. İşlem sonunda yarım kalmış benzersiz bir saç modeli oluşturmak için bu malzeme ve yarım aşağı kullanmanız gerekir.

5. dağınık Victoria kabarık

Bu işleme başlamadan önce saç kıvırmak gerektiren başka bir öğretici olduğunu. O zaman parmaklarınızla saçını taramak saçlarını tease ve çeşitli bölümlerine büküm başlamak gerekir. O yüzden uzun bunu elde edene kadar olacak bu birkaç kez yapmak zorunda kalacaksın.

6. Victoria at kuyruğu

1:47 için nasıl bu kadın onun favori Victoria saç oluşturur duymak İleri atla. Saçını tekraryerine düşmeye başlar ve stil koymak kalır emin olmak için saç spreyi yıkmaya bir toka kızdırmak için bir fırça ihtiyacın var. Victoria dönemi için uygun bir at kuyruğu oluşturmanıza yardımcı olacak.

7. Kraliçe Viktorya dönemine ait kabarık

Saçınızın üst bölümünde kapma ve başının üstündeki yumuşak oluşturur kadar parmağını üzerinde haddeleme başlayacaksın. Bu yerine pin sonra yan adet saç ile aynı şeyleri yapıyor başlatmak için gidiyoruz. İşlemin sonunda, övünülecek bir kabarık olacak.

Bu Victoria dönemi saç onuruna, senin favori Victoria roman nedir?
Original post

Post Rating:
(click a star to vote)