Neden hiç, hiç geri eski sevgilinle birlikte almak için...

0
COMMENT

Bu bölme bazı çiftler tekrar biraraya ve bazı hatta evlenmek ve birlikte mutlu bir hayat zevk inkar edilemez. Ancak, bir bölünme genellikle bir hayır vardır. Tekrar birlikte olmak dağılmasından neden sorunları tanınır, açığa çıkardı ve dağıtmak ile bu önemli. Ancak, kim kim split adlı bölünmüş ve çok iyi nedenler için daha fazla çiftler vardır. Bu ne zaman geri alma eski düşünüyor düşünmek.

1. sen geçmişi değiştiremem

You Can’t Change the past

Neden hiç eski geri almak için listenin en üstünde de geçmişi değiştiremem, ne kadar ikiniz olursa olsun başında denemek için istekli. İkinci sefer yıkmak ilişki başladığı zaman, aklını alacak çünkü taze bir şekilde başa çıkmak mümkün olmayacaktır başlangıç geri ilk sıralarda kalp kıran olaylar. Bu bir hiç bitmeyen döngüsü olacaktır.

2. sen bütün negatifleri unutmayacağım

You’ll Forget All the Negatives

Düşündüğün tek şey geri alma eski ile birlikte dikkate alınarak, tüm ilk etapta ayrıldığınızı nedenleri kendine hatırlatan olduğunda birlikte ilişki sırasında vardı iyi kez vardır. Bakmak için harika bir yoldur bir nedeni neden ön cam dikiz aynası büyüktür demektir; daha çok hareket geri, göründüğünden daha bekliyoruz ki!

3. sen-ecek var olmak daha az bağışlayıcı

You Will Be Less Forgiving

Sil baştan ilişkisi, hata yapma açısından ve diğer kişi hakkında rahatsız küçük şeyler açısından her ikisi sizin için çok daha az esneklik payı vardır. Çünkü bu küçük küçük can sıkma için zaman aynı miktarda daha önce oldukları ve bu sabır eşiniz ile ve bir bütün olarak ilişki ile daha hızlı kaybına yol açacaktır müsamaha edilmeyecektir önce her yaşadın.

4. çok büyük bir rahatlık kuşak sağlıklı değil

Too Big a Comfort Zone Isn’t Healthy

Yeni bir ilişki her zaman ile başlamak için birkaç sınırları ihtiyacı kadar Aslında bu 'eski yeni' ilişkiye geliyor musun tüm bahisler kapalı ve düştün için önce konfor bölgeleri-ecek var olmak belgili tanımlık kendisi hala mevcut olduğu anlamına gelir. Bu konuda olumsuz şey olduğunu daha önce girildiği rahatlık kuşak belli ki işe yaramadı, aksi halde size ilk etapta ayrılsan olmaz!

5. Your Life Story tutmayın

Don’t Hold up Your Life Story

Tüm ilişkilerinizi birlikte romantik hayatının hikayesi yazmak için örgü çok zevkli olmayan bir bölümde zaten olması, neden oraya tekrar gitmek istiyorum? Yeniden yüzden yapma aşk hayatınla bir kitabın kötü bir bölüm okumak değil. Başlamak bir sonraki bölümde yer açmak ihtiyacım var!

6. yara iyileşmek izin

Let the Wound Heal

O eski bir başarısız ilişki yeniden ziyaret gelince, bu anahtar sözcük hatırlamamız gerekiyor; Bunda toplama tutmak eğer bir yara asla iyileştirebilir! Bir şey zaten biliyorum ama o yara iyileşmesi ve daha büyük ve daha iyi şeylere devam izin vermelisin dönmek için cazip olabilir.

7. daha iyilerine layıksın

You Deserve Better

Eski geri almak için güvenli seçenek gibi hissedebilirsiniz rağmen kendinizi tedavi daha iyi başlamak ve ilk kez etrafında canını girilmiş girişimi bir şey fazlasını hak gerçekleşme gelmek gerekir. Dışarı çıkmak ve seninle olmayı hak ediyor kişi bulmak için bir şey daha az razı değil!

Hiç geri eski var mı? Ne işe yaradı?

Original post

"Neden hiç, hiç geri eski sevgilinle birlikte almak için..." localizations: