Tembel Kız 17 muhteşem saç modelleri...

Yani, benim en sevdiğim tembel saç modelleri vardır. Eğer saç üzerinde vakit nefret, değil gerçekten bir sürü görünüyor biliyorum veya basitçe asla zaman varsa, onlardan çok yarar. Ne zaman genellikle sosyalleşme bir sürü yapmak ve mutlaka zar zor saç (suçlu!) tarz ıslak ile dışarı çıkmak istemiyorum yılın bu zamanı. Sadece bir kaç saç modelleri tembel kızlar, kız saçları ile tüm başparmak ve büyük bakmak istiyorum ama çok zaman mükemmellik için yok kızlar için pratik. Hangi dersler deneyecek?

1. Twist geri

Yolu ile Twist geri – kolay...

Söz veriyorum, bu saç kesmek çok daha onlar-daha karmaşık bak Yani bütün stil, hiçbiri-in belgili tanımlık güç. Ayrıca, sen her zaman bir göz kendi zevkleri için size az bir büküm, ya da bobby pin saç tutmak için kullanmayı tercih gibi ince ayar yapabilirsiniz. Sorun değil!

2. bükülmüş topuz

Yolu ile 7 kolay ve hızlı DIY...

Bu çok tatlı ve kolay bir şekilde kendini bir topuz vermek her zaman için uygun. Ayrıca, akşam, senin çörek paketini açmak Eğer bazı muhteşem dalgalar sahip olacaksınız.

3. kolay Bun baglamali

Yolu ile 18 şirin saç... olabilir

Kolay saç modelleri aslında kendilerini açıkladığımda bu güvenmek zorundasın. Burada güven iyi yerleştirilmiş ve yine, daha sonra katil vücut alabilirsiniz. #winning

4. bu epik yan örgü

Yolu ile Bohem yan örgü Festivali saç...

Bu bile örgü fasulye (suçlu!) için Fransız olamaz ve bir şey kolaydır böylece Katniss esinlenen bu konuda. Beni tekrar, saçımı büyümek istiyorum sanırım yapar.

5. kolay Chignon

Yolu ile 13 kolay öğreticiler için bak...

Beni bunun için üye! Chignon olan klasik ve bu da ben şimdiye kadar gördüğüm en kolay yorumu. Cidden, bu bile, tembel laziest memnun edecektir.

6. dağınık topuz

Yolu ile Dağınık topuz saç modeli eğitim -...

Bu klasik alır onlarca çok sevdiğin – almak veya mükemmel için birkaç dakikanızı ayırabilirseniz bu sürümünü deneyin. Sonra ilk kez, bu kek 's.

7. dağınık üst düğüm

Yolu ile 16 Ultra kolay saç modeli eğitim için...

Özellikle biraz dağınık yaptığınız zaman top knot şık ve seksi kütüphaneci tür vardır.

8. bükülmüş Bun iki

Yolu ile LuLu * s nasıl yapılır: Twisted topuz saç...

Ben sonucu bükülmüş bu çörek gibi. Bu tür bir tarçın rulo gibi ama gerçekten çok hoş!

9. düşük örgülü topuz

Yolu ile 2 dakika düşük örgülü topuz

Bu iki dakika sürer iddia ediyor. Ne kadar zamanını aldı?

10. biraz kabarık, küçük bir kabarık

Yolu ile Saç modelleri - saç rengi: kolay...

Yine, bunu öğrenmek için ilk çaba koymak ve sonra süper hızlı olacağım. Bir retro görünüm rock yapmak istediğinizde harika olur.

11. düşük at kuyruğu

Yolu ile LuLu * s nasıl yapılır: pist hazır düşük at kuyruğu

Bu bir podyum elyaf ama sizin onurumuz için işe alınan bir stilist bile ihtiyacın yok.

12. sahte Fishtail

Yolu ile Henüz başka bir güzellik sitesi

Sadece tembel kızlar için değil çünkü bu tembel kız, benim favori saç modelleri biridir. Bu bize kimin için fishtail örgü zor kalır da sağlar. Hayatımı kurtarmak için bir fishtail yapamam.

13. mükemmel midilli

Yolu ile LUCY HALE ’ S VMA AT KUYRUĞU

Bu gerçekten mükemmel at kuyruğu var. Bu şimdiye kadar gördüğüm en parlak saç kesmek biridir. Ne kadar daha fazla hacim ve sen almak Asansör bak!

14. yalancı üst düğüm

Yolu ile 40 bükülmüş topuz saç modelleri ve...

Sadece senin pigtails büküm tarafından Saçına şey çarpıcı bir dizi yapabilirsiniz. Bu çok şirin ve sadece bir veya iki dakika alır.

15. düğümlü topuz

Yolu ile 13 oldukça basit topuz saç modelleri...

Bitmiş ürün saat için mükemmel, ama orada vardır gerçekleştirmek için çok az adım atıyor gibi görünüyor. Sonuçta çok yumuşak ve güzel olduğunu düşünüyorum!

16. bandana-rama

Yolu ile 10 muhteşem DIY saç modelleri ile...

Tembel gizli kez Aksesuar şık, akıllı kullanımı olun. Bu da sadece yüzünde yukarı çekerek ve daha sonra stil çalışıyorum daha kolaydır. Kaçınılmaz hatası.

17. uzunluk yanılsama

Yolu ile 23 beş dakika gizli için meşgul...

İşte bak, at kuyruğu lusher ve dolgun yapar başka bir büyük saç kesmek. İki basit adımda uzun delirmiş gibi at de yapabilirsiniz.

Adam senin tembel kız biraz ilham ver, zenginlik paylaşmak! Ve biz asla olabileceği için favori saç kesmek, paylaşmak çok fazla.


Original post

Post Rating:
(click a star to vote)