Geri beyin sis tarafından tutuluyor? Hayat daha net görebilmek için mücadele...

0
COMMENT

Hiç nerede bağlantısı kesilmiş ve karışık hissediyorum bir süre deneyimli mı? Açıkça düşünemiyorum, müstakil, sıkışmış hissediyorum? O bir kısa dikkat süresi, unutkanlık olabilir, olmak genel bir duygu "dışarı aralıklı." Bu-biyokimyasal (hormon) dengesizliği, adrenalin tükenmişlik, hipoglisemi, gıda alerjileri, ilaçlar, uyku eksikliği veya viral enfeksiyon, diğerleri arasında çeşitli nedenleri vardır. Sen "kafe" olmak değil Beklenmedik olabilir ve uzun süreli. İşte başa çıkmak:

1. yemek sağlıklı

Nasıl beyin sis temizlemek için en iyi öneriler sağlıklı beslenme, düzenli bir beslenme için biridir. Sağlıklı gıdalar sırayla vücudun hissediyorum çok daha iyi genel, kafanızda yaratıcı düşünce için ve daha az yer sağlığınız hakkında endişe için daha fazla alan oluşturmak için yardımcı olacak, bağışıklık sistemini güçlendirir çalışmak. Genel olarak sağlıklı bir vücut çok daha net aklın bir devlet için yol açacaktır.

2. düzenli uyku

Uyku'nın kuvvetlendirici güçleri zihin için mucizeler yapabilir gibi vücudunuzun her gece uyku doğru miktarda alır emin beyin sis, mücadele için önemlidir. Düzenli bir uyku desen o günün kayıp enerji geri yükleyin ve net ve un fogged düşünerek yeni bir gün için en iyi şekilde hazırlamak.

3. egzersiz

Beyin sis takas için geldiğinde çok yemek gibi sağlıklı, ılımlı egzersiz düzenli bir plan içinde ilgi çekici gerçekten harikalar yaratabilir. Egzersiz hormon ve beyin odaklı ve mutlu tutmak için çalışan endorfin net düşünme sağlamak için mutlaka gerekli olan iki şey üretir. Ayrıca, disiplin egzersiz yardımcı olur zihin güçlendirmek için tamamlanmasında.

4. Detoks

Sizin seçtiğiniz bir detoks sürecinden geçiyor gerçekten hem fikrinizi odak ve genel vücut üzerinde olumlu etkileri üretmek için yardımcı olabilir. Seçim için birçok farklı detoxing yöntemleri ile tarzınıza uygun bulacaksınız eminim. Bu güler yüzlü yerine diyet, yeşil çay, akupunktur, yoga, ya da bile bir yoğun vücut masajı kahve bir geçiş olabilir.

5. gitgidmek Ücretsiz Gluten

Çalışmalar sonucuna beyin sis kez bitti ile ilişkili olabilir gluten-ağır ürünlerin tüketimi. Gluten sorunları sisleme beyin kökünde olup olmadığını sınamak için pizza, kek, çörek, erişte, ekmek ve köfte gibi gıdalar kesip çalışın. Tamamen gluten diyet ortadan kaldırmak, ama bunu hissediyorum daha iyi başlamak görmek için test zor olabilir. Sadece ücretsiz gluten yararları sizin için görmeden gitmek kararı verme.

6. okuma ve yazma

Hatta beyin hiçbir fikrim söyle, böylece senin en kötü dönemleriniz yoğunluğunun gibi hissediyor sırasında mümkün olduğu kadar yazarken ve okurken tarafından şımartın gereken bir şey var. Sen, en yaratıcı bu süre içinde hissediyorum olmayabilir rağmen bir şey yazıyor büyük bir form için beyin egzersiz ve sadece daha net bir getirmek için yardımcı olabilir ve daha fazla ruh odaklı. Bir günlük tutarak deneyin, ne zaman ekleyebileceğiniz bir şey bunun gibi ve de bir şey düzensiz ve dağınık içerik olabilir hissediyorsun.

7. bir rutin geliştirin

Bazen, bazı sis kolaylaştırmak beyin için yeter kendine olur neredeyse ikinci doğa düzenli bir rutin içine almak için. Kesinlikle yatağa tutmak olarak basit olabilir ve süreleri, uyku modundan ama daha rutin günün olabilir, daha az huzursuz aklını olacak. Ve tabii ki, daha fazla aklından geçiyor, potansiyel olarak daha az sisli olacak.

8. dikkat dağıtıcı ve yığılmayı ortadan kaldırmak

Zaten odak Bakımı sorun yaşıyorsanız, ihtiyacın olan son şey daha fazla oyalama olduğunu. Ortamınız bir göz atın. Dikkat dağıtıcı nelerdir? Sen-ebilmek çıkarmak-geçici olarak olsa bile mi? İşte nerede beyin sis deneyim mi? Masanızın kritik bir göz atın. Tüm gereksiz yığılmayı kaldırmak. Hatta SOs, Evcil hayvan ve aile fotoğraflarını beyin sis dönemlerinde olarak Distraktif saymak. Onları şimdilik-onlar bir şey demez çekmecede devam.

"Dışarı aralıklı" olarak beyin sis etiket Eğer önemsiz görünebilir ama uzun bir süre için ya da düzenli olarak olur, nedenini belirlemek ve çözmek gerekir. Hatta doktorunuza danışarak içerebilir.

Beyin sis alabilirim?

Original post

"Geri beyin sis tarafından tutuluyor? Hayat daha net görebilmek için mücadele..." localizations: