Filmy każda grupa przyjaciel powinien zobaczyć tej jesieni...

0
COMMENT

Jesień jest tak naprawdę nigdy nie znany jako prime time do filmów. To zaraz po filmie latem i przed świętami Bożego Narodzenia rozpoczyna się pęd. Jednak w tym roku różni się do upadku filmów. Istnieje mnóstwo filmów ukaże się jesienią tego roku, które mają wszyscy rozmawiać. Są niektóre mówił o dobrych powodów, a niektóre są rozmawialiśmy o złych powodów. Jeśli chcesz pozbyć się złych filmów i trzymać się tych dobrych, wykonaj tę listę. Są filmy powinny zmierzać do teatru, aby zobaczyć tej jesieni!

1. stażysta

Każdy film wystąpili Robert DeNiro jest film, który zdecydowanie chce zobaczyć ten film jest nie wyjątek. Również w rolach Anne Hathaway i mnóstwo innych, nowszych gwiazd, którzy jestem podekscytowany, aby zobaczyć w taki duży film. Jeśli kochasz pracoholików, ten film posiada dwa swoje ulubione facetów, a Nat Wolff (z wielu Sława filmu John Green) jest również w filmie. To wydaje się idealne wchodzi film do mnie!

2. Jem i Hologramy

Chociaż ten zwiastun filmu ma rozczarowany dużo fanów oryginalnego Jem i Hologramy, jeśli usunąć, co było o oryginalnej serii i myśleć o tym jak coś całkowicie, ten film wygląda dobrze. Kto nie miłuje, film o dziewczyna moc i dziewczyny, którzy rock które? To jest film, który jest zdecydowanie na mojej liście trzeba zobaczyć tej jesieni!

3. Gry Hunger: Mockingjay część druga

Trudno uwierzyć, że ten film franczyzy jest już dobiega końca, ale to ten spadek z ostatniej raty: Mockingjay część druga. Jeśli czytasz książki, wiesz co się dzieje, ale jesteśmy również prawdopodobnie odliczający dni aż w końcu dostać się do zobaczyć ten film!

4. Credo

Nie jestem jednym dla dramaty jeżeli chodzi o filmy, ale to jest film, który nie sądzę, będziesz być w stanie przepuścić tej jesieni. To jest kontynuacja serii Rocky i gwiazdy Sylvester Stallone, ale zamiast go koncentrując się na niego, skupia się na Michael Jordan B., grający syn Apollo Creed, Rocky's byłego rywala.

5. w nocy

Kto nie miłuje, zabawne film Boże Narodzenie? Ten film wyjdzie około Dziękczynienia, co czyni go idealnym Dziękczynienia po film zobaczyć się z rodziną. W rolach Seth Rogen, Joseph Gordon-Levitt i tak wiele innych gwiazd, że prawdopodobnie nie będzie w stanie śledzić, i wygląda jak nasz nowy ulubiony film Boże Narodzenie!

6. siostry

Dobra więc ten film technicznie nie wyjdzie dopiero w grudniu, więc może po prostu wishfully myśląc, że nadal będzie to spadek wtedy, ale nie mogę być tylko jeden niesamowicie podekscytowany do tego filmu! Minęło kilka lat, odkąd widzieliśmy Tina Fey i Amy Poehler zespół się na film, i nigdy nie zawodzi, więc ten film powinien być nie różni!

7. maze Runner: próby Scorch

Ten film wyjdzie szybciej niż może sobie sprawę (18 września!), ale można jeszcze złapać się na pierwszym filmie Jeśli chciałeś dostać się do tej serii film ale jeszcze nie! Jeśli masz, jestem pewien, że jesteś odliczający dni do tego filmu wychodzi!

Jakie filmy są was doczekać tej jesieni? Czy którykolwiek z tych na liście? Daj mi znać, co liczysz się w komentarzach!

Original post

"Filmy każda grupa przyjaciel powinien zobaczyć tej jesieni..." localizations: