Anılar geri getirecek 7 şarkılar...

0
COMMENT

Bazı şarkıları sadece anıları geri getirmek. Tabii ki, çoğu insan onları bazı anıları hatırlatmak belirli şarkıları var. Yine de, yine de, bazı anlar sadece geri getirmek nostalji şarkı sözleri ile geri alacak şarkı vardır. Eski günleri anımsamanıza yardımcı olacak bazı şarkıları için arıyorsanız, bu liste daha yormayın!

1. çilek şarap Deana Carter tarafından

Bu şarkı tüm nostalji hakkında olduğunu. Bu bir genç arkasında ve şimdi kaldı Sen bir yetişkinsin, sen aslında ilişkiyi özledim ya da sadece eğer merak ediyorsanız bir genç olarak vardı o romantizm hakkında ediliyor ve saf genç. Sanırım tüm o anlar yaşadım, hiç Eğer bu şarkıyı kesinlikle ilgili, yani!

2. güzel günlerini Bruce Springsteen tarafından

Ne zaman senin zafer günü vardı olursa olsun, hepimizin üzerinde anmak istiyoruz o zamanlar vardır. Senin zafer gün şu anda yaşıyorsun ya da sadece çok özledim günlerde reminiscing, bu şarkı tüm duygular hissetmen emin olsun!

3. asla kadar Grow Taylor Swift tarafından

Bu şarkı, sadece, büyüyen hakkında konur. Ne zaman büyüyen konum, ne zaman aniden her şey farklıdır ve nasıl veya ne zaman oldu bilmiyorum bir yaş gelinceye kadar değişiyor farkında bile değilsin. Şu anda bununla uğraşıyoruz ve geri tüm o anlar üzerinde seyir büyümek varsa, bu anıları geri getirmek emin bir şarkıdır!

4. Tim McGraw Taylor Swift

Hepimiz bizi zamanda geriye alır anında geçmiş bir ilişki için bu liste başı olmuş. Bu şarkı budur. Taylor Swift's erken ilişkileri için eski bir alev şarkısıyla Tim McGraw biriydi. O Tim McGraw duyunca, o ilişkinin sandı. Bu şarkıyı senin için ne olursa olsun, bu şarkı işitme, tüm nostalji-ecek vermek sen!

5. Katy Perry kaçan ile bir

Herkes kaçmış olan var mı? Şu anda kaçtı senin bir üzerinde nostaljik hissediyorsan, bu şarkı biraz daha dinlemek. Kendinizi içinde yaşamak, anılar, hatırlıyorum ve sonra kendinizi pick up ve hayatına devam et izin!

6. küçük bir yardımla Joe Cocker tarafından arkadaşlarımdan

Arkadaşlarınıza sık sık gördüğünüz veya onları bir süredir görmedim, bu şarkıyı sen duygusal ve tüm anılarınızı onlarla düşünüyorum yapmak emin olsun. Bizim arkadaşlar yardım ihtiyacımız var ve bu şarkı seni her şeyden çok hatırlatmak!

7. Tanrı'ya şükür Ben Rektör tarafından yaz için

Çok harika ve kaygısız yaz hakkında bir şey. Rahat ve kaygısız ve hava her zaman güzeldir. Her zaman anılarımız, yılın en mükemmel kez bazıları gibi bulunmaktadır. Şu anda yaz sizin için değil ve yoğun kaçırıyorsun, yaz yılın en sevdiğim zaman anıları geri getirmek için bu şarkıyı dinle!

Anıları geri getirmek için en sevdiğiniz şarkı nedir? Ne şarkılar duygusal veya nostaljik yorum yaptığınız haber verin!

Original post

"Anılar geri getirecek 7 şarkılar..." localizations: