İlham verici LGBT YouTube Kanallar ❤️ izlemeye başlamak...

0
COMMENT

YouTube değil gerçekten dünya daha iyi bir yer yapmak vloggers zenginliği söz ilham verici video, bir bolluk vardır. Nerede herkes kahramanlar, ilham ve bir noktada, akraba ruhları gerekiyor bir dünyada yaşamak yardım etmek onları ile bir şey almak. Benim en sevdiğim ayrılık bazılarını sizlerle paylaşmak istiyorum. Özellikle, işte bazı gerçekten inanılmaz, inanılmaz, kesinlikle abone değer LGBT YouTube Kanallar ilham verici.

1. Tyler Oakley

YouTube.com

Tyler, sağ biliyor musun? Çok büyük bir Tumblr ve Twitter varlığı var, ama onun ilham verici YouTube kanalı LGBT + gençlik ton için büyük bir yardım. Ayrıca bu sass yenemezsin!

2. Wickydkewl (aka Davey Wavey)

YouTube.com

Davey Wavey sonsuza dek olmuştur. Gülmek için iyi bir adam ve o daha çeşitli, cool- ve çok ihtiyaç duyulan olan ulaşmaya çalışıyor.

3. GayGod (aka Matthew Lush)

YouTube.com

Matthew'ın kanal için çok neden-seviyorum çünkü çok tatlıymış kişiliği, bayılıyorum ama aynı zamanda, bu listedeki başka bir YouTuber ile olan ilişkisi belgelemiştir ve onların yolculuk izlerken çok memnun kaldım!

4. Bria ve Chrissy

YouTube.com

Bria ve Chrissy harika! Birlikte inanılmaz müzik yapıyorlar ama özellikle lezbiyen hayatın "gerçeği" göstermede amaçlı onların küçük çizimler seviyorum.

5. Ashley Mardell

YouTube.com

Ashley harika bir şey! O çok relatable, yeni bir video paylaştığında çok heyecanlı olsun!

6. connor Franta

YouTube.com

Connor'ın kanal çok eğlencelidir! O büyük skits paylaşır, artı birkaç yıldız celeb görünüş vardır.

7. GirlfriendsTV

YouTube.com

Arielle Scarcella, GirlfriendsTV, arkasındaki beyin yeni KANKAM olması gerekir. Onu kanalı onun hayat, listeleri, komik skeçler ve LGBT konular üzerinde odaklanmak ile tüm görüşmeler hakkında Haftalık Güncelleştirmeler içerir.

8. Troye Sivan

YouTube.com

Öyle Troye Sivan aşık oldum. Onun müziği seviyorum, onun videoları seviyorum, onun mesajları seviyorum-ben de onu seviyorum!

9. Russ Marine

YouTube.com

Russ'ın YouTube Kanal sadece en iyisi. Askerliğini hakkında onun videoları seviyorum-o açılır şekilde çok cesur!

10. şimdi yaşamak bu işte

YouTube.com

Ah evet. Bu gerçekten yaşıyor. Bir video ve bu kanal aşık.

11. RoseEllenDix

YouTube.com

Rose Ellen! Defalarca, defalarca onun videoları izleyebilirsiniz!

12. UnsolicitedProject

YouTube.com

UnsolicitedProject dönüşümlü olarak eşcinsel kadın kanal adı verilir. Vlogs çok yaygın Yanılgıları ve eşcinsel kadınların hakkında stereotipler ortadan kaldırmak için çalışıyorsun seviyorum.

13. ne Buck? (aka Michael Buckley)

YouTube.com

Michael Buckley benim favori dedikodudur. Onun videolar hızlı, kısa ve öz, biraz sinsi ve her zaman komik-dövmek veremem!

14. Joey Graceffa

YouTube.com

Joey çok güzel bir inek var. O da hayatı boyunca bunun yolu onun için kişisel bir düzeyde ilişkilendirmek kolay gizli paylaşır.

15. Shep689 (aka Will ve RJ)

YouTube.com

Hiç bir göz bir gay çift günlük yaşam gizlice istedim bu mükemmel kanal takip etmek ise. Spoiler uyarısı: günlük yaşam bir gay çift tam olarak senin gibi olmalı.

16. Nick yasaları

YouTube.com

Kimse başka gemi Nick ve GayGod sonsuza dek? Ben tek değilim!

17. V-kare

YouTube.com

Luke ve Vinny! Benim en sevdiğim yeni evliler! Bu iki cuties İngiltere'de temel alır. Uzun mesafe ilişkileri yönünü benim aklıma geldi çünkü ben onları seviyorum. Birbirlerini çok seviyorlar!

Tavsiye herhangi bir LGBT YouTube Kanallar var mı?

Original post

"İlham verici LGBT YouTube Kanallar ❤️ izlemeye başlamak..." localizations: