Kızlar ile düz izmaritleri 🍑 Fab moda ipuçlarını takip etmeli...

Düz tushes olan kızlar gerçek bir mücadele deneyimi. Şeyler doğru uygun olmayabilir. Onlar garip bakmak veya rahatsızlık veremezsin. Bu gün ve yaş herkes yuvarlak konuşma balonu butt veya bir elma alt istiyorum gibi görünüyor zaman derriere bölümünde eksik harika gelmiyor. Ben bu konuda yardımcı düz izmaritleri kızlarla birkaç ipucu var ama benim en önemli ipucu bu: ne istersen onu giy. Şiddetli hissetmeye ihtiyacı olan sensin.

1. tulumlardan arkadaşınız değildir

Tulumlardan başta giyim bir aşk-veya-nefret-bu madde vardır. İkinci, ne vücudunuzun, gerçekten yazın olursa olsun yapmak zordur. Belirli şekil ve bir özel taşımak ve yapmak o siluetleri bakmak iyi ama mutlaka bizim için sadece gerçekten zor tuvalete gitmek için yapar bir onesie gibi görünüyor. Düz bir arka uç varsa, kesinlikle bu parça izin istiyorum-bunu iyilik yapmayacağım.

2. Bodycon elbiseler değil senin için harika

Herhangi bir yolla bir bodycon elbise giymek gerekmez-bu stil, vücudun her bölümü vurgulamak eğilimindedir söylemek için gitmiyorum sırtını seviyorsan, bu gerçekten önemli değil. Yine, ancak, bu kez koparmak zordur giyim için bir yazı olduğunu. Sadece bir bodycon önemsiz bagajda eksikliğin vurgulamak olacaktır unutmayın.

3. sen o patenci etek çok tekrar düşünmek isteyebilirsin

Patenci etek sevimli, rahat ve giysi nispeten kolay, ama onlar oldukça basit parçalar olsan bile, herkes iyi görünmüyorlar. Özellikle küçük şişt gurur konum tekrar, kesinlikle bir, giyebilir. Sizlerin isteği kıçını gizlemek için ise, öte yandan, o zaman sen bir kalem etek, bir MIDI etek veya kısa bir pilili etek bile, bunun yerine bakmak isteyebilirsiniz.

4. gerçekten ama pantolon ile yanlış gidemez

Kot pantolon, elbise pantolon, kapriler, palazzo pantolon, Sigara pantolon-sen söyle, sen-ebilmek giymek o. Yine de bir ipucu: pantolon ararken, terzilik bir parça ile parçaları toplamak. Hipster stilleri ve pantolon, düşük asılmış uzak olsa söylemek daha iyidir.

5. güzel uygun senin kot

Bir çift kot pantolon orada her, tek vücut tipi için demek istedim. Onlar tam mükemmel çifti olduğun sürece her kadın kotun içinde muhteşem görünüyor. Harika hissediyor ve olağanüstü görünüyor bir stil bulmak ve altın.

6. sevimli çiçek baskılar çok tatlısın

Dürüst olmak gerekirse, herhangi bir desen veya yazdırma gibi idealdir. Desen sorun alanlarından olumsuz etkisi. Onlar-ebilmek da yaratmak eğriler ve şekiller yanılsamasını yok orada. Yanlış gidemem.

7. yüksek belli parçaları kesinlikle mükemmel

Şimdi, daha büyük, yuvarlak veya genellikle juicier derriere görünümünü taklidini yapmak istiyorsanız, yüksek belli pantolon, şort ve etek ideal seçim vardır. Üzerinde iltifat adet stok. Parmak izi ve renkleri ile oynayabilir. Hatta yüksek belli kot pantolon al ve nasıl görüneceğini görmek.

Kesinlikle düz veya düz popo olması kötü bir şey yoktur. Çok sevimliler. Ayrıca, tüm size verebilir en iyi ipucu bu: ne giydiğin güzel düşünüyorsanız, bu kadar önemli.


Original post

Post Rating:
(click a star to vote)