Filmas, katru draugu grupa būtu jāredz šis kritums...

1
COMMENT

Rudenī nekad īsti sauc par visizdevīgākajiem raidlaikiem filmām. Tas ir tiesības pēc vasaras filmu sezonā un Ziemassvētku pirms skriešanās sākuma. Tomēr šogad ir atšķirīga kritums filmas. Tur ir ton filmas iznāks šoruden visi runā. Daži tiek runāts par labu iemeslu dēļ, un daži ir runāts par sliktu iemeslu dēļ. Ja jūs vēlaties, lai atsijātu sliktas filmas un brauciet ar labu tiem, izpildiet šajā sarakstā. Šie ir filmas tu būtu dodas uz teātri, lai redzētu šoruden!

1 Intern

Visas filmas starring Robert DeNiro ir filma, kuras noteikti vēlaties redzēt, un šī filma nav izņēmums. Tā arī zvaigznes Anne Hathaway un pārpilnība cita, jaunāka zvaigznes, kam es esmu satraukti, lai redzētu lielo filmu. Ja jums patīk Workaholics, šī filma iezīmes divas izlases puiši un Nat Wolff (no vairākiem John Green filmu fame) ir arī filma. Tas šķiet ideāls krist filma man!

2. Džems un hologrammas

Lai gan šo filmu piekabe ir vīlusies daudz fanu sākotnējā Džems un hologrammām, ja noņemat, par ko bija oriģināls sērija un domājiet par to kā kaut kas cits pilnībā, šī filma izskatās labi. Kas nemīl filmu par meitene power un meitenēm, kuras iežu that? Tā ir filma, kas noteikti ir must redzēt manā sarakstā šoruden!

3. bada spēles: Zobgaļsīļi otrā daļa

Ir grūti ticēt, ka šo filmu franšīzes jau tuvojas noslēgumam, taču šoruden ar galīgo iemaksa: zobgaļsīļi otrā daļa. Ja esat lasīt grāmatas, jūs zināt, kas notiek, bet jūs esat arī droši vien skaitīšanas nosaka dienu, līdz beidzot nokļūt redzēt šo filmu!

4. creed

Es neesmu viens uzvedumi, kad runa ir par filmu, bet šī ir filma, nedomāju, ka es varētu iet uz augšu šajā rudenī. Tas ir turpinājums Rocky franšīzes un zvaigznes Sylvester Stallone, bet nevis tā koncentrējas uz viņu, tas koncentrējas uz to, Michael B. Jordan, kurš spēlē Apollo Creed, Rocky ir bijušo pretinieku dēls.

5. iepriekšējā vakarā

Kas nemīl jautrs Ziemassvētku filmas? Šī filma nāk no ap Pateicības, padarot to ideāli pēc Pateicības filmu redzēt ar savu ģimeni. Tas zvaigznes, Seth Rogen, Joseph Gordon-Levits un tik daudzas citas zvaigznes, ka jūs, iespējams, nevarēs izsekot, un izskatās, ka mūsu jaunā mīļākie Ziemassvētku filmas!

6. māsas

Labi, lai šo filmu tehniski nav iznācis līdz decembrim, tāpēc es vienkārši var wishfully domāt, ka tas būs kritums vēl pēc tam, bet es nevaru būt būt vienīgais insanely satraukti par šo filmu! Tas ir dažu gadu laikā, kopš mēs esam redzējuši Tina Fey un Amy Poehler Apvienojieties par filmu, un viņi nekad vilties, lai šo filmu būtu atšķirīgs!

7. labirints Runner: apdegums pētījumos

Šī filma nāk ātrāk, nekā jūs realizēt (September 18th!), bet jūs joprojām var nozvejas līdzi uz pirmo filmu ja esat vēlējušies iekļūt šo filmu franšīzes, bet vēl nav! Ja jums ir, es esmu pārliecināts, ka jūs esat skaitīšanas nosaka dienu, līdz brīdim, kad šī filma nāk no!

Kuras filmas jūs gaida šo kritumu? Ir kāds no šiem jūsu sarakstā? Ļaujiet man zināt, jūs esat skaitot uz leju, lai komentārus!

Original post

"Filmas, katru draugu grupa būtu jāredz šis kritums..." localizations: