7 snadné cvičení, aby se zbavit dvojitý Brady...

0
COMMENT

Pokud jste klikli na tento článek, asi bojoval s výskytem bradu na chvíli teď a chtěli zjistit, jak si můžete se zbavit rychle. Špatnou zprávou je, že neexistuje žádné rychlé řešení, pokud se ovšem rozhodnete jít pod nůž. Dobrou zprávou však je, že jsou nějaké cvičení, které může přinést jeden krok blíže k reliéfní čelist s opakovaným prováděním obličeje cvičení. Zde je pár vám pomohou začít!

1. Zvedněte hlavu a políbit stropu

Pro toto jednoduché cvičení Zakloňte hlavu a zvrásnění vaše rty ke stropu. Byste měli cítit další zpřísnění kůže na krku a bradu oblasti dále rozšířit bradu nahoru. Mějte to na cca 5 sekund a pak relaxovat. Byste měli dokončit dvě sady tohoto cvičení, 15 opakování.

2. roll krku kolem ve směru hodinových ručiček a proti směru hodinových ručiček

Válcování na krku je jedním z nejúčinnějších cvičení, pokud jde o odbýváním dvojitou bradu. Táhne obličejové svaly Brady, čelisti a krku a, jako výsledek, napíná pokožku a snižuje výskyt vrásek. Toto cvičení můžete začít jemně sklonil hlavu na jednu stranu a pak pomalu otáčet hlavu tak, že to dělá kompletní kruhové rotace. Opakujte tento postup tím, že mění směr otáčení asi 3 až 4 minuty.

3. shrnout svůj jazyk a stiskněte tlačítko krku

Zatímco v sedící poloze, umístěte hlavu dozadu tak, že se díváte na strop. Stiskněte na tlačítko jazyk proti střeše úst a pomalu nižší bradu na přední části krku, tak se dotýkají úplně. Snažte se udržet záda rovně a ramena, když opakovat tento krok pro 2 sady, 20 opakování.

4. stick krku dopředu jako holub

Pokud jste už někdy holubů a jejich pohyby krku, bude vědět, co udělat pro rychlé cvičení. Jen Drž hlavu v přímé poloze, směrem dopředu a vystrčit krk při zachování ramena stále. Opakujte postup pro dvě sady sestávající z 20 opakování.

5. Zmáčkněte tenisák s bradou

Pokud máte k dispozici tenisový míček, umístit jej na krku a zmáčkněte pevně s bradou na pár vteřin a uvolněte. Toto cvičení je skvělé pro pracující svaly brady a krku a zpevnění kůže všude kolem. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků mějte opakováním cvičení pro dvě množiny, každá se skládá z 10 opakováních.

6. v ležící pozici dolů, zvedněte hlavu

K provedení tohoto cvičení, ležet na zádech s hlavou lehce visící z postele. Pak pomalu zvedněte a stočit hlavu k hrudi při zachování ramena plochý a držte ji na 10 sekund. Opakujte tento krok pro tři sady dvou opakováních a ujistěte se, že sedět mezi jednotlivé zástupce zabránit závratě.

7. Držte svůj jazyk, pokud je to možné

Na budování svalů v bradě, otevřete ústa tak široká, jak jen můžete a Vyplázni jazyk vašeho limitu, dokud začnete cítit svaly v bradě a krku utáhnout. Držte 10 sekund a uvolnění. Kompletní sada 10 opakování a je hotovo s obličeje cvičení!

Obličeje cvičení jsou stejně důležité jako tělesné cvičení, které se zaměřují na konkrétní oblasti. Tak držet své rutiny a sledovat dvojitou bradu rozplyne!

Zdroje: thefitindian.com, Livestrong.com

Original post

"7 snadné cvičení, aby se zbavit dvojitý Brady..." localizations: