Põhjust kunagi, kunagi saada tagasi oma ex...

0
COMMENT

Ei saa eitada, et mõned paarid, kes split saada tagasi koos ja mõned isegi abielluda ja nautida õnnelik elu koos. Siiski jagatud tavaliselt juhtub põhjusega. Saada tagasi koos on oluline, et küsimused, mis põhjustas lahkuminekut tunnustatud, tõi ja käsitletud. Siiski on rohkem paare, kes tükeldada, kes ööbivad split ja ongi väga mõjuvatel põhjustel. See on, mida sa peaksid mõtlema, otsustades selle üle, saada oma ex tagasi.

1. sa ei saa muuta minevikku

You Can’t Change the past

Põhjust kunagi saada tagasi oma ex nimekirja tipus on ei saa muuta minevikku, pole tähtis, kui palju teile mõlemale soovivad proovida alguses. Kui suhet alustab teist korda ümber jaotada, te ei saa tegeleda temaga värske viisil, sest su mõistus võtab teid hakata tagasi esimest korda ümber südame läbimurdeline sündmusi. Oleks lõputu tsükkel.

2. sa ei unusta kõik negatiivsed

You’ll Forget All the Negatives

Arvestades saada tagasi koos oma ex, ainsad asjad, mis sa arvad on kõik head ajad, et teil oli koos ajal suhe, mida sa peaksid olema meenutas ennast, on põhjust, et sa lahkusid Esiteks. Vaadata, see on hea et on põhjus, miks tuuleklaas on suurem kui tahavaate peeglisse; sa peaksid ootavad rohkem, kui sa vaatad tagasi, nii liikuda!

3. sul on vähem andestav

You Will Be Less Forgiving

Do üle suhe, on palju vähem kõigutama tuba nii sind vigu teha ja nii väikestest asjadest, mis tüütama teid teisele inimesele. Kuna olete olnud läbi kõik enne väike väike annoyances ei sallita eest sama palju aega nagu nad olid enne, ja see viib kiiremini langus kannatlikkust kaaslane ning suhet tervikuna.

4. liiga suur mugavuse tsooni ei ole tervislik

Too Big a Comfort Zone Isn’t Healthy

Uus suhe vajab alati mõned piirid, alustad nii selle asjaolu et tulete – see "vana uus" seos tähendab, et kõik ennustused on välja ja kui sa kukkusid sisse enne piire olema need, mis on endiselt alles. Negatiivset asja juures on see, et sa olid enne mugavustsoonist ilmselt ei tööta, muidu sa ei oleks on lagunenud Esiteks!

5. Ärge hoidke up Your Life Story

Don’t Hold up Your Life Story

Kõik teie suhteid jutustama kokku kirjutada lugu teie romantiline elu, nii et kui teil on juba läbi Peatükk, mis ei olnud nii mõnus, miks sa tahad seda uuesti läbida? Ei oleks uuesti lugeda halb kaubagruppi raamatu, nii et ärge tehke seda oma armuelu. Teil on vaja teha ruumi järgmise peatüki alustamiseks!

6. lase haava paranemist

Let the Wound Heal

Kui tegemist on korrates vana suutnud suhet, sa pead meeles pidama seda märksõnaks; haava saab kunagi terveks kui sa hoida korjamise seda! Võib olla ahvatlev ennistamiseks midagi, mida sa juba tead, kuid sa tõesti vaja lasta selle haava paranemist ja liikuda suurem ja parem asju.

7. sa väärid paremat

You Deserve Better

Kuigi ta võib tunda ennast ohutu võimalus saada ex tagasi, sa pead alustada ravivad ennast paremini ja jõudnud arusaamisele, et sa väärid rohkem kui lohakas sekundit katse midagi, mis sulle haiget teha, esimest korda ümber. Minna ja leida inimene, kes väärib olla koos sinuga, settida midagi vähem!

Kas kunagi sul tagasi koos ex? Kuidas see toimib?

Original post

"Põhjust kunagi, kunagi saada tagasi oma ex..." localizations: