Küpsed võimalusi kätte maksta...

0
COMMENT

Kui teie poiss puruneb teiega, pole teil vaja võti tema auto. Kui oma BFF gossips sinust, ei ole vastik kuulujutt temast tasa teha. Ebaviisakas kättemaksu ei kavatse teile rahulolu, mida te loodetavasti seda näidatakse. See on ainult kavatse sind tunnen halvem enda kohta, mistõttu tuleks katsetada nende küps viisil kätte maksta selle asemel:

1. olla õnnelikum ilma nendeta

Parim viis kätte maksta keegi on oma eluga edasi liikuda ja leida õnne mujal. Inimesed vihkavad näha rivaalide naeratab, nii et iga kord, kui näete oma ex bf või BFF, siis tuleb teha punkti välja nagu sul on aeg oma elu. Seda saad juhtida neid hull, et sa oled elu elu ilma nendeta.

2. Ütle neile oma tundeid

Kui inimene on tegelikult süda, saab neile läheneda ja neile öelda, miks sa oled ärritunud nendega. Asemel sorimata neid Ropendamine ja kutsudes neid nimesid, neid maha istuda ja tegelikult seletada, mida nad tegid, mis teevad sind vihaseks. Iga korralik inimene lõpuks tunne süüdi üle kuidas karmilt neid ravida teid, mis on suurepärane võimalus kätte maksta. Muidugi, see teeb haiget oma tundeid, kuid see ka peatus neile haiget teised tulevikus.

3. saada Makeover

Kui sa tahad teha oma vaenlasi kannatada, siis vaata vapustav nende ees. Saada allahindlus, saada kuum poiss ja saada seksikas väike komplekt. Muidugi, sa peaks tegema kõiki neid asju ise, mitte neid. Nende armukadedus on lihtsalt loomulik kõrvalnäht.

4. Hakka edukad

Teie ootab ei ole ainus asi, mis teised pöörama tähelepanu. Teie vaenlased keskendub teie edu nii palju kui nad keskenduma oma välja. Sellepärast see on sinu töö saada võite olla uhked kõrgelt tasustatud tööd. Mitte ainult sa olla õnnelikumad koos oma elu, kuid teete teie vaenlased häbenema armukadedus.

5. neid ignoreerida

See võib tunduda lapsik anda keegi külma õla, kuid see on tegelikult üks küpsema võimalusi tegeleda asju. Kui teate, et te ei saa rääkida kellelegi ei käivitata võitlema, siis tuleks jätta ruumi sisenemiseks ja vältida vestlusi, mis nad peale sisenemist. Kui nad aru, et sa ei pea neid oma elus, need murest murtud.

6. uhkeldama sotsiaalse meedia

Võite panna pilte hämmastav elu online. Lõppude lõpuks, ongi, mida kõik teised ei. Kui sa saad uue auto, pärast pildi sellest. Kui sa saad kutsika, upload video sellest. Ärge kartke uhkeldama, mis sul on, tüdruk!

7. olla ise

Ei teeselda, et sa oled keegi, sa ei ole selleks, et mahtuda. Kui teie vaenlased näha ei ole teeseldes tuleb keegi teine, et sa ikka veel sõbrad ja õnnelik elu, nad kindlasti armukade. Nad lähevad soovida, et nad võiksid elada nii, et ärge ja näidatakse kahetsen iganes nad tegid teile varem.

Te ei pea selleks, et kätte maksta oma haiget kellegi tundeid. Kas te kunagi teinud kõik need asjad saada tagasi sõber või ex?

Original post

"Küpsed võimalusi kätte maksta..." localizations: