بهترین زیبایی جعبه اشتراک...

21
COMMENT

هر یک از ما نظر و اولویت خود در بهترین زیبایی اشتراک جعبه موجود در این عصر و خرید آنلاین. ما گرد تا چند دختران و برخی از نظرات را در جعبه اشتراک زیبایی بهترین وارد و در اینجا آنچه ما را متوجه شدم.

1. Birchbox

Birchbox

برای 10 دلار در ماه یا 110 دلار در سال Birchbox به شما می فرستد پنج نمونه از محصولات زیبایی. برای uninitiated, شما می گویم "عجب! است که واقعا مقرون به صرفه است!"- و آن! سابقا به عنوان پیشگام در زمینه زیبایی جعبه اشتراک Leni کالیفرنیا دختران چندین شکایت در مورد کیفیت dwindling و تکرار نمونه که می فرستد Birchbox می گوید. با این حال، او می گوید: او با او اشتراک شش ماه را در آن حال حاضر ندارد. مهم این است با توجه به او، نگاه کنید به سیستم پاداش. هر نقطه دریافت برخی از دلار از خرید خود را طول می کشد، بنابراین هوشمند مغازه و فروشگاه دقت!

2. Blissmo

Blissmo

سر تا دوستان زمین مادر! اگر شما به محصولات آلی و زیست Blissmo جعبه اشتراک زیبایی را برای شما است. این یکی نمی باشد همه چیز در مورد آرایش، هر چند. هر ماه سه محصولات شما انتخاب می کنید: یک غذا یک مورد مراقبت زیبایی/شخصی و یک فصل در مورد. آن را در مقایسه با Ipsy و Birchbox بسیار گران است اما شما می دانستید که در حال حاضر حال حاضر آنها گفت: آنها ارائه ماده آلی. شما می توانید ثبت نام برای تحویل یک بار از $24.95 یا بابت اشتراک شش ماهه در $119.70, اما شما می توانید در هر زمان لغو.

3. julep

Julep

اگر ناخن های شما را دوست دارم و می خواهم آنها را بسیار همه زمان Julep جعبه اشتراک برای شما است. قیمت? آن 24.99 $ در ماه، اما قیمت مقدماتی $12.49 را در جعبه اول خود را دارند. هر یک از جعبه به آستان شما حمل محصولات ناخن و زیبایی این گزارش در 40 دلار ارزش است. حکم? دایان از اوکلاهما ماهانه موارد کادر فوق العاده هستند اما بنابراین شما ممکن است بخواهید به تماس با خدمات به مشتریان و که راست او آنها را بسیار دیر دریافت کرد.

4. ipsy

Ipsy

بهترین بخش در مورد Ipsy گالری کیسه است! محصولات نمونه هر ماه 10 دلار دریافت می کنید با کیف زیبا که در آن شما می توانید فروشگاه خود آمده است. مانند دیگر جعبه اشتراک شما با پر کردن پرسشنامه زیبایی و محصولات خود را بر اساس نتایج آن خواهد شد سفارشی. موضوعات خواندنی فیس بوک، هر چند، و شما چند نظر مورد مشترکین ناراضی شکایت در مورد موارد نه متناسب با رنگ پوست خود را ببینید. راه حل است؟ دیزی آریزونا می گوید: "پرسشنامه را دوباره و با توجه به نگرانی های خود را با وی تماس بگیرید." حداکثر 10 دلار شما صرف شده برای این جعبه درست است؟

5. زیبایی ارتش

Beauty Army

چون شما آزادی را انتخاب کنید تا شش نمونه های زیبایی از نمایشگاه بر خلاف Birchbox و Ipsy ارتش زیبایی نمونه ها برای شما انتخاب کند. در 12 $ در هر ماه از جمله حمل و نقل, ارتش زیبایی بیش از 1.3 میلیون نفر حمل محصولات زیبایی با وعده که ارتش خود را از زیبایی بود آنها را امتحان کنید.

6. FabFitFun

FabFitFun

این فصلنامه اشتراک جعبه پر از مد و زیبایی و تناسب اندام و سلامتی موضوعات در $49.99 در هر فصل یا 179.99 دلار در سال است. بنابراین شما تا زمانی که آن را می رسد چه در بچه گربه خود را نمی دانیم این است جعبه تعجب بیش از حد،. FabFitFun با ارزش، اشتراک فرکانس پایین جعبه اگر می خواهید چیز درهم و برهم از موارد، پس این فقط ممکن است جعبه اشتراک برای شما.

7. Goodebox

Goodebox

اگر Emi سازگار با محیط زیست مغازه را بسته نمی، آن آن به این لیست ساخته اند. به خداحافظی آنها را تلخ اما ما Goodebox به دور کردن این لیست. Goodebox خود را به عنوان یک کادر طبیعی ماهیانه شارژ 21 دلار در هر جعبه توضیح می دهد. آنها روشن را که با آنها اشتراک جعبه معامله تبادل اما اگر این فقط ممکن است جعبه شما شده است در دنبال برای سلامتی طبیعی زندگی سازگار با محیط زیست و محصولات سبز زیبایی را دوست می دارم.

همه جعبه اشتراک همه چیز در مورد محاکمه و کشف بنابراین مطمئن شوید برای بررسی وب سایت های خود صفحه پرسش و پاسخ و انجام تحقیقات خود را با خواندن بررسی و نظر باشد. چه جعبه زیبایی شما در حال حاضر عضو هستند?

Original post

"بهترین زیبایی جعبه اشتراک..." localizations: