All Women's Talk

35 načine lahko spali 100 kalorij...

Najboljših načinov, da gorijo kalorij imam tiste, ki so navidezno napora-tiste, ki vam lahko, kot si šel o vsakdanjem življenju, ne da bi morali spremeniti v vaja prestavi ali obisk v telovadnici. Naslednjič, ko razmišljate o pridobivanje malo bolj aktivni, preverite ta seznam načinov, da gorijo 100 kalorij.

1 večerjo

Gosti del večerjo za vse svoje prijatelje. Boste na noge za veliko zvečer kurjenje kalorij vaš gostovanje dajatev ter tekmovanje v teku okrog kuhinje. 38 minut za rezanje in strežbi spali 100 kalorij.

2 aktivni Video igre

So seje v video igre na nekaj kot Nintendo Wii, ki zahteva, da se gor in aktivno namesto na kavču. Opeklina tečaj je odvisna od dejavnosti.

3 vrtnarjenje

Popuščati na kraju samem, vrtnarjenje, ko je sonce je zunaj. Vam bo kurjenje kalorij in kar okolico lepši! 20 minut kopati in sajenje bo olajšali vaš kalorij z 100.

4 sprehod psa

Če vi življati a pes, odvzem za dober dolg sprehod je enostaven in zabaven način, da gorijo nekaj kalorij. 30-40 minut bo naredil trik.

5 Beach nogomet

Če ste srečo, da so plaže v bližini, eden od najboljših stvari, ki jih lahko storite je igral nogomet za celo samo 20 minut in izplačalo je 100 kalorij porabi.

6 flash Mob!

Sodelujte v flash mob. So super zabavno, da se del in pogosto vključujejo ples in petje! Reproducirati a spev 4-krat, medtem ko se gibljejo in to je vaš 100 kalorij, odšla.

7 zunanji stranka

Iti in so zabave s prijatelji. Zabave na prostem pomeni, ste bolj verjetno, da se gibljemo v primerjavi z meja je hiše. Poskrbite, da boste ne preveč jesti, ali si se ob tistih 100 kalorij nazaj v.

8 vroče sprehode

Ven v soncu, ko dan je v svoje najbolj vročih in pojdi za priložnostne sprehod; boste spali več kalorij v vročini. 30 minut bo naredil.

9 trampolin

Izdihnil svojo notranjost, ki je 10 let star, ki jih imajo super zabavno in super kalorij gorenja 27 minut sejo na trampolin!

10 drsalke

Iti retro, in izkopal iz svoje stare Kotalke. Nudijo odlična alternativa za normalne hoje in bi bolje splošno vadbo v 15 minutah.

11 golf

Privošči popoldne Golf ali celo samo 40 minut. Ne samo, da je zabavna igra, vendar vključuje tudi dolg sprehod.

12 vzpon

Imajo pogled na vse ponudbe na Groupon. Običajno ponujajo popust na kul dejavnosti, kot so plezanje. Lestvici steno za 10 minut in bingo, porabijo 100 kalorij.

13 pohod

Čim bolj naravnih lepot, ki so okoli vas in pojdite na pohod. 15-20 minut živahne pohodništvo bo stalo 100 kalorij,

14 eliptični

Velika stvar o uporabi elipsaste je, da vam lahko veliko kalorij spali le kratek izšlo - 12 minut = 100 kalorij.

15 skupinska vadba

Hit uresničevanje mat z kolega in je zabavno konkurenco iz sejo; to hoteti izdelovanje to zdi manj strašljivo. Obstaja toliko načinov, da gorijo 100 kalorij na ta način.

16 raztezanje

Zapišete lahko dejansko okoli 100 kalorij več kot teden, samo s tem vrsto povečuje prilagodljivost stretch vaje za 6 minut na dan.

17 zastavo nogometa

Kanal vaš notranji Monica od prijateljev in 12 minut igrate zastavo nogometa zadobiti vaš krvni črpanje!

18 run

Deset minut teči na dober ritem lahko preprosto gorijo off 100 kalorij.

19 potapljanje

Lahko gorijo veliko kalorij jih preizkusili različne vrste potopi v 30 minutah; dodatno raztegovanje in gibanje res pomaga.

20 pomlad, čisto

Gorijo nekaj kalorij in da življenjsko okolje bolj privlačni s tem temeljito spomladi čisto. Na primer: čiščenje windows 14 minut (45 kalorij), vakuum za 10 minut (37 kalorij), in pranje posode za 7 minut (19 kalorij).

21 kolesarjenje

Pojdi na lepo kolesom okoli vašega mesta; se v nekaj znamenitosti, medtem ko zapisovanje kalorij.

22 ustrelil obroče

Dobili na dvorišču in pretvarjal ste otrok spet po porabi 21 minut, streljanje obroče!

23 poskusite jadranje

Ne samo, da je jadranje res zabavno in nagrajevanju hobi, ampak daje polno telo Uvježbavanje. Samo 20 minut na krovu bo baklo teh 100 kalorij

24 barva sobo

Slikarstvo prostor v vaši hiši samo 30 minut, lahko zapišete do 100 kalorij.

25 badminton

Badminton je eden od najboljših športnih za začetnike, tako zgrabi vaše lopar in dobiti pekoč občutek! 20 minutna je tisto, kar potrebujete.

26 nap!

Morda se zdi noro, vendar ob zadremati dve uri lahko dejansko gorijo 100 kalorij!

27 med dvema ognjema

Sprostitev nekaterih Uzdržljiv agresije in spali kalorij v enem z dobrih 20 minut igra med dvema ognjema.

28 nakupovanje

Hoja in ki enourni nakupovalni izlet vključuje dvigovanje lahko zagotovo spali 100 kalorij.

29 ples

Dal na nekatere svoje najljubše melodije in plesa za 30 minut. Kalorij bo prišel padajo dol!

30 pes kopel

Količino vadbe in sev, ki je dejansko potreben zadobiti vaš pes v kopel za 30 minut lahko želeno kalorij gorenja učinek.

31 Školice

Vzeti pravico nazaj na svoje otroštvo z igranjem Atavizam igra Školice dvajset minut.

32 klavir

Dobro 45-minutni zasedanje na klavirju je lahko res dober za kurjenje 100 kalorij.

33 Tai Chi

Tai chi je nizke intenzivnosti vadbe, vendar je še vedno veliko pomaga znebiti 100 kalorij, ko si to naredil za 25 minut.

34 odbojka na mivki

Dobite sončenje in pridejo v formo, hkrati z 12 minut v odbojki na mivki.

35 TV!

Morda najbolj prijetno predlog vseh, 90 minut TV gledal dejansko spali skoraj 100 kalorij!